Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti milyen véleménnyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen véleménnyel vagytok egy olyan lányról, aki egy csoportban (egyetem) inkább a fiúkkal lóg?

Figyelt kérdés
19 éves szépség. a csoportban kevés fiú van. És ő mindig velük van szünetekben, meg órán is hozzájuk ül.

2019. nov. 18. 14:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lemaradt 22f
2019. nov. 18. 14:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szereti ha körül rajongják. Sztem jól teszi.
2019. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen véleményennyel nem vagyok, ha velük érzi jól magát hát legyen!
2019. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megakarja magát dugatni? Állhat ez a háttérben?
2019. nov. 18. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet hogy csak a fiukkal jobban kijön, jobban szeret velük beszélgetni.
2019. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy én is ugyanezt csináltam, abbol az egészen egyszerű okból kifolyóan, hogy a hátam közepére sem kívánom a nőtársaságot, a folyamatos drámázást, hisztit, okoskodást, kibeszéléseket, féltékenykedést, vitázást, stb. A srácok halál nyugodtan elvoltak, annyi nem volt köztünk, hogy "állj odébb", tették a dolgukat, őszintén az ember szemébe mondták az igazat, normális stílusban. Nem az, hogy a szemembe mosolyog, a hátam mögött meg pocskondiáz.

Csupán ez az oka.


28/N

2019. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tenné? Ha van köztük olyan pasi aki tetszik neki, akkor majd lesz köztük "valami", de egyébként miért ne lóghatna pasikkal???
2019. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is sokkal jobban kijövök a fiúkkal, a legtöbb lány társaságát nem szeretem. 20/L
2019. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én óvodás korom óta fiúk társaságában lógok. Persze meg kell tudni válogatni. Azóta házas vagyok és inkább férfiaknak való szakmában dolgozom férfiakkal körülvéve. A férjem is szakmán belüli, de külön munkahelyünk van. Nem azért vagyok ezen az “úton”, mert meg akarnám dugatni magam a kollegáimmal vagy a baráti körömmel. :D szóval nem feltétlen, de egy 19 éves lány esetében előfordulhat ilyesmi szándék.
2019. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4en voltunk legjobb barátok ever, 3 fiú és egy lány. Mindenfele együtt mentünk, buliztunk, ittunk. Nem dugatni akarta magát, sőt, allandóan kavart más pasikkal, akik persze féltékenyek voltak, mert inkább velünk lógott a csaj, minthogy randizni menjen. Aztán egyszer egy mámoros éjszakán (berúgtunk mint állat) lerendezett mindhármunkat egyszerre. Ez ilyen :D
2019. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!