Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki milyen véleménnyel van a...

Ki milyen véleménnyel van a komáromi (Szlovákia) Selye János Egyetemről?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra gondolok, pozitívakra és negatívakra egyaránt. Az óvodai és elemi pedagógia szak érdekelne.

2018. jan. 8. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A szlovákok elfoglalták volna Komáromot?
2018. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eyks válasza:
100%

Sziasztok! 2011-ben szereztem a Selye János Egyetemen informatika szakos tanári diplomát. Az egyetem nagy előnye, hogy Magyaroszágon és Szlovákiában is elfogadják az ott kiadott oklevelet. Tudom, hiszen Szlovákiában dolgozom, de közben Magyarországon tanulok tovább PhD. képzésben (nem kellett honosítással sem vacakolni).


Nyilván a 7 évvel ezelőtt megszerzett tudás egy része már nem aktuális, de ez az informatikában teljesen normális.


Ma weboldalkészítéssel foglalkozom és a cégemnek (amit még egyetemista koromban alapítottam és 2 évig egy fillért sem vettem ki belőle) több, mint 40 állandó ügyfele van. Nem vagyok gazdag, de van saját házam, autóm, szaunám, ilyenek.


Hálás vagyok az egyetemnek, mert a mostani életemet (amit nagyon szeretek) ott alapoztam meg. MIndenkinek csak ajánlani tudom!

2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó egyetem! Csupa jó tapasztalatom van +2 évvel te is megszerezheted a Bc. után a Mgr.-t amivel taníthatsz is már alapiskolában 1-4en, bár ha az óvopedagógia érdekel és esetleg magyarországi vagy, ajánlom, hogy előtte menj el legalabb egy ilyen gyorstalpaló szlovák nyelvtanfolyamra, hogy az alapokat tudd!
2018. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha erdekel az egyetem ajanlom figyelmedbe a nyilt napot! Februarban szokott lenni, nyugodtan latogass el, megeri! A diakok is biztos szivesen fognak valaszolni a felmerult kerdeseidre!
2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek, igyekszem megfogadni őket! :)
2018. jan. 18. 06:48
 6/8 Dr.Med.Vet. válasza:
Szia. Én oda készülök, ha gondolod írhatsz nekem :) Én mindenképpen alsó tagozatos tanító akarok lenni.. Ja és megyek a nyílt napra én is. Remélem hasznos lesz. Miért pont ez az egyetem érdekel?
2018. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Bárki bármi mond itt is elkérik a tanárok a magukét.

Ha többször, mint 2x hiányzol, akkor nem mehetsz vizsgázni abból a tantárgyból,

Minden hétre könyvet kell elolvasni, 5oldal házi feladatot kapunk, filmekből es sorozatokból kell mondatokat kikeresni.

Biológiából penészeket, vizsgálati tárgyakat kell vinni,

Angolból 1200szavas “Bc.” munkát kell leadni, és persze nem kopizhatsz, max használhatsz parafázist es idézést.


Annyi az előnye, hogy igazából itt kedvesek a tanárok( csak pár köcsög van) , míg más Egyetemeken direkt csinálnak problémát a tanárok, es direkt kidobnak párat, hogy megmaradjon a hírnév.

2018. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 24. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!