KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Van no aki kifejetetten...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Van no aki kifejetetten rabszolga fiut keres? đŸ€”

Figyelt kérdés
2019. jĂșl. 13. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** vĂĄlasza:
7%
Én szolgalányt, de itt aligha lesz bármelyik is. F, 40, dom
2019. jĂșl. 13. 14:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/12 anonim ***** vĂĄlasza:
68%

Nagytakarítasra, fƱnyírasra barmikor szexmentes meló, :D csaladihaznal.

Mindig van mit tenni jeligere 😂😇

2019. jĂșl. 13. 15:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/12 anonim ***** vĂĄlasza:
52%

Te lennĂ©l a rabszolga, kedves kĂ©rdezƑ??

21/L

2019. jĂșl. 13. 15:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Én hát 💁
2019. jĂșl. 13. 15:08
 5/12 anonim ***** vĂĄlasza:
7%
Én olyan lĂĄnyt keresek, aki a kiszolgĂĄltatottsĂĄgot Ă©lvezi, ir@nyĂ­thatĂł szituĂĄciĂłs szerepjĂĄtĂ©kban, Ă©s szĂłt fogad.
2019. jĂșl. 13. 15:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/12 anonim ***** vĂĄlasza:
77%

1#

A szolgalĂĄny = ingyenk.urva ??

2019. jĂșl. 13. 15:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Hat olyasmi de most hagyjuk az egyest en vagyok a tema xd
2019. jĂșl. 13. 15:12
 8/12 anonim ***** vĂĄlasza:
51%

Énis, Ă©nis, Ă©nis, a rabszolgalĂĄĂĄĂĄĂĄĂĄnyt!!! :)

Tudi jĂł buli! Írjatok csajok, ha szerettek feltĂ©tel nĂ©lkĂŒl engedelmeskedni!!! ;)

42F

2019. jĂșl. 13. 15:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Tipli, ez az en rivaldafenyem
2019. jĂșl. 13. 15:20
 10/12 anonim ***** vĂĄlasza:

sztem nem nagyon keresnek, viszont ha önként felajånlod akkor könnyen el tudjåk fogadni, hogy van egy rabszolgåjuk... csak ne így menj oda hozzå.


Ă©n 2 Ă©vig voltam egy full dögös 40-es nƑnek a rabszolgĂĄja.

a szomszĂ©dom volt, Ă©s Ășgy kezdƑdött h felajĂĄnlottam lenyĂ­rom a fĂŒvet rendbeteszem a kertet megjavĂ­tok pĂĄr dolgot ilyesmiket. persze elƑször pĂ©nzĂ©rt. ezutĂĄn egyre több dolgora kĂ©rt meg, mossam le a kocsijĂĄt, vĂĄsĂĄroljak be. megszokta a jĂłlĂ©tet Ă©s engem ugrĂĄltatott mindenĂ©rt.


mikor ebbe belejöttĂŒnk aztĂĄn egy idƑ utĂĄn elkezdtem mindenfĂ©le indokkal visszautasĂ­tani a pĂ©nzt.

majd egy alkalommal felajĂĄnlottam, h a hĂĄzĂĄt is takarĂ­tanĂĄm, de mivel tudom h van takarĂ­tĂłnƑje, ingyen. persze itt mĂĄr nem Ă©rtette ezt az egĂ©szet h miĂ©rt jĂł nekem. megmondtam h felizgat Ă©s örömmel tölt el ha Ƒt szolgĂĄlhatom, de ezĂ©rt semmilyen szexuĂĄlis v bĂĄrmilyen ellenszolgĂĄltatĂĄst nem vĂĄrok. csak annyit nĂ©zzen el nekem h nƑi szobalĂĄny ruhĂĄban takarĂ­tom a hĂĄzĂĄt. meg h legyen visszajelzĂ©s, tehĂĄt ha valami nem tetszik megalĂĄzzon nyugodtan ha meg igen, akkor azzal jutalmazhat esetleg h megcsĂłkolhatom a lĂĄbĂĄt persze cipƑben. mivel annyira csodĂĄlom Ƒt. persze Ă©rtetlenĂŒl nevetett dehĂĄt jĂł-jĂł neki ebbƑl csak elƑnye van. meg egy kicsit imponĂĄlt neki. utĂĄna mĂĄsfĂ©l Ă©vig minden hĂĄzimunkĂĄt Ă©n csinĂĄltam nĂĄla. de aztĂĄn sajnos talĂĄlt magĂĄnak egy pasit Ă©s vĂ©ge szakadt ennek...

2019. jĂșl. 13. 15:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!