Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másfél éve nem szexeltem! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve nem szexeltem! Mi a helyes? L/21

Figyelt kérdés

Másfél éve ert veget az utolso kapcsolatom. Akkor szexeltem utoljara, viszont elegge vagyom mar ra. Bulizni szorakozni sokat jarok illetve akadni akadna egy rakas pali aki agyba vinne, de azt mégse tehetem meg higy minden buli utan lefekszek 1-1 vadidegennel sőt... életemben 1x történt ez meg és abból is 7 hónapos párkapcsolat lett


Na szóval mit tegyek ha már nem bírom szex nélkul, de komoly parkapcsolatra nem vagyom? Csupan vonzodasra, egy kivanatos ferfi kozelsegere erintesere stb estenkent


2019. nov. 19. 00:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj, de ez a valosag! Valoban no vagyok es 21 eves multam! Nem tudom mi ebben a hihetetlen☺
2019. nov. 19. 00:18
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Keres olyan " barátot" aki segít neked.

Alkalmi partnert, vagy szexkapcsolatot.

L

2019. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék a barátod :P
2019. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Ez az oldal tele van kiéhezett, lúzer, életképtelen pasikkal. Majd azok megoldjàk a gondod.
2019. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
itt nincs olyan hogy "helyes"! amit tehetsz hogy átadod magad a vágyaidnak. vonzódásra,intimitásra vágysz? keresd és éld meg!
2019. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Ez elég hihetetlen hogy 21 évesen még csak egy pasid volt és csak szexkapcsolatra vagy kiéhezve?!
2019. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lionel Richie szavaival élve" Hello,is it me you're looking for"

szóval hadd segítsek rajtad!

2019. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Barátság extrákkal? Vagy sima szexkapcsolat?


Szórakozóhelyi ismeretséget is tovább lehet vinni és hosszútávon egy valakivel lenni ilyen célból. Csak tisztázni kell, hogy te nem vágysz komolyra.


26N

2019. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pontosan azt amit leírtál: keress egy vonzó, kívánatos férfit "közelségre". S ne döntsd el előre mi lesz belőle, ha csak szex, akkor az, ha több akkor az. Ne zárd magad korlátok közé, másfél év után pont ideje lenne már "kijönnöd a fényre".
2019. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor itt bizony egyetlen megoldás van. Ha alkalmi nem jó, de kapcsolatra sem vágysz, akkor marad, hogy megkeresed egy jó fiú/férfi barátod erre a célra, feltéve ugye, hogy ő is vevő erre, és éppen szingli. Vagy keresel új barátot extrákkal.
2019. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!