Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy a fiatal, újonc nőverek vagy a nővérnek tanuló diáklányok szexuális viszonyt folytatnak az orvossal?

Figyelt kérdés
Én már több ilyen esetről is hallottam az ismerősömtől. Ez általánosnak mondható vagy csak itt megy ez?
2019. nov. 19. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom általános.
2019. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tipikus rbnc lélek. Legalább ne egy féreg típussal tenné.
2019. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn előfordul - ahogy minden munkahelyen megesik az ilyesmi időnként ahol alá-felérendeltségi viszony van, fiatal munkavállalók és persze éjszakai műszak.
2019. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmmm..még sosem feküdtem le unalmas éjjeles alatt a kollégámmal.
2019. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3! "felérendeltségi viszony van" Az meg milyen?????
2019. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nők leggyakoribb fantáziája a szelíd erőszak, atavisztikusan vonzódnak a felsőbbrendűséghez, erőhöz, lett légyen az fizikai, vagy szellemi. Hozzájárul az egészségügyben megszokott nyitottabb viszony a testi dolgokhoz, így a szexualitáshoz is, szóval azt hiszem, nem lehet ritka.
2019. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz? Azért mert valaki ringyó, az nem függ attól hogy mit végzett, melyik suli volt közel, hova küldték a szülei és forditva! Az az ÁLTALANOS hogy a lányok alapvetően NORMÁLISAK. Csak az ilyen lúzerek terjesztik ezt a tévhitet...

Irigykedsz amiért nem érted vannak oda a tanulólányok? Aki kavar velük az csinálja, nem a szája jár...

2019. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!