Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknál ismerkedésnél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ismerkedésnél az mennyire gond ha én nem vagyok állatbarát?

Figyelt kérdés
Nem bántom ôket, nem is utálom, csak nem rajongok értük. Kutya, macska, meg egyikért se. Sok lánynak viszont van, kutya, vagy macska.

2019. nov. 20. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem baj lenne mert van egy cicám.
2019. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg még arra gondoltam azt kellenne füllenteni, sajnos allergiás vagyok ezekre az állatokra.
2019. nov. 20. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Én hatalmas állatbarát vagyok, vannak állataim is. Exem nem szerette az állatokat, kb semmilyet nem bírt elviselni a közelében. Addig nyúztam, még szülinapomra vett nekem egy kiskutyát. Na, onnantól kezdve ő volt a legnagyobb rajongója, konkrétan úgy kezelte mintha a gyereke lenne. Nem zavarna ha nem kedveli az állatokat, de az biztos hogy egy összeköltözés során nem lenne az hogy kimegy a macskám az utcára csak mert ő nem szereti őket. Az viszont jobban zavarna ha azt hazudná hogy allergiás rá. Ha ennyire nem bízik meg benne hogy meg tudjuk beszélni a dolgot, akkor nem sok értelme van az egésznek.
2019. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell hazudni, mond meg hogy nem szereted és kész.

Majd eldönti a csaj hogy kit választ , téged vagy az állatot.

2019. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Az állatoknak az erdőben van a helye, szóval egyáltalán nem gond ha nem szereted öket. Én sem. Kivéve tányéron.
2019. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha hazudsz, azért eléggé berágnék, akármilyen piti dolog miatt teszed.

Amúgy én szeretem ha állatbarát egy srác. Sokat elmond az emberről, hogy viszonyul a többi állathoz.

2019. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Es mit varsz? Van pl egy kutyaja a csajnak benyogod hogy allergias vagy es akkor eladja a kutyat vagy mi?
2019. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok.
2019. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. Nem várja el hogy nála aludjak, és hogy szeressem az állatot.
2019. nov. 20. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Minden egyes nőnél kollektiven gond, hogy nem szereted az állatokat, és ezért esélytelen, hogy valaha is találsz párt.


Najo....

Mit lehet erre írni? Vannak lányok akiknél gond, vannak akiknél nem. Tudod... Pont mint a férfiaknál.

2019. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!