Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Milyen érzés benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Milyen érzés benne lenni egy lányban?

Figyelt kérdés

Nahh, szoval én még szűz vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy nektek fiuknap milyen érzés benne lennj a csajban. És szerintetek szűz vagy már tapasztalt lánnyal jobb az egyutt lét és miért?

L


2019. nov. 20. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Dugd be a fenekedbe az ujjad és megtudod.
2019. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szűk, meleg, sikamlós. Kellemesen ingerel. :)
2019. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csodalatos erzes egy lanynak / nonek a puncijaban lenni. Az elso baratnom volt szuz amikor meg en is. Tudtommal nem voltam azota szuz csajjal de nem keresem hogy legyek de ha ugy hozna a sors nem lenne ok hogy elutasitsam
2019. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
meleg csúszós, semmi kül
2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Forró, sikamlós, szűk, lüktető. 🙂
2019. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy tapasztalt nővel veszítettem el 28 évesen amikor megtörtémt a behatolás nagyon forró volt,azt éreztem hogy leolvad a szerszámom a helyéről. Gyorsan enyhült ez sz érzés és kellemesen seplymes volt a hüvelye és rendesen nedvesedett és még az orgazmusig is sikerült eljutatnom a partneremet.

31/F.

2019. dec. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Meleg vagy akár forró. Síkos. Néha nagyon szűk. Ha jól csinálom, lüktet a punci. Kellemes belebújni, benne lenni.
2019. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fantasztikus érzés együtt lenni eggyé olvadni ! Tapasztalttal azért jobb mert fektelenebb szenvedelyesebb!
2019. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!