Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még szűz vagyok sajnos....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok sajnos. Milyen érzés amikor benne van egy lányban?

Figyelt kérdés
Sokszor fantáziálok arról hogy milyen lehet összebújni egy lánnyal és közben benne van a hüvelyébe... El sem tudom képzelni hogy milyen jó lehet... :(
2019. márc. 26. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó :) mégis hogy lehet ezt elmesélni?
2019. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
EGY JO FORRO MELEG PITE :D
2019. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xKakashix ***** válasza:
ezt nem lehet leírni.. a legegyszerűbb ha kipróbálod :D
2019. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem rossz de annyira azért nem kell túl misztifikálni... Ha túl leszel az elsőn, rájössz hogy az a kis lyuk a nők alatt, amiről azt hiszik mindenre elég, valójában nem olyan nagy szám 😂
2019. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Granitis ***** válasza:

A szex egy nagyon jó, de valami brutálisan túlértékelt dolog. Az elsőnél csak arra tudtam gondolni hogy tényleg? Csak ennyi?

Amúgy forró, puha és sikamlós érzés

2019. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Körül öleli a farkadat egy forró, neves álom. Ha a partnered szűk az még jobb érzés
2019. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
faxa.
2019. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!