Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyenről-ilyenre gyúrnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyenről-ilyenre gyúrnám magam, lenne esélyem, hogy akár csak egyetlen átlagos lányt is találjak szexkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Ilyenről: [link]


Ilyenre: [link]


Lehet röhögni, de ha biztosan tudnám, hogy EGYETLEN lány is létezik valahol, aki kívánná a testem, ha olyanra gyúrom magam, mint a második kép, akkor ebből akkora motivációt nyernék, hogy megtenném.


De attól félek, hogy akkor se kellenék senkinek, hiszen tele van a világ izmos férfiakkal. És egy ilyen átalakulás nem kevés erőfeszítésébe telik az embernek és minden percben ott kell lebegnie a szeme előtt egy kellően erős végcélnak ahhoz, hogy képes legyen végig csinálni.


Én nem vagyok gyúrós típus, nekem csak az tudna kellő motivációt adni, ha tudnám, hogy van legalább egyetlen lány valahol, akinek akkor már kellenék.



2019. nov. 21. 04:34
1 2
 1/12 Whitewolf19 ***** válasza:
97%

Nem nevetlek ki téged. De ezt a sportot csak akkor válaszd ha szeretnéd csinálni. Ha nem, akkor válasz mást amit élvezel és atletikus fizikumot azzal is el lehet érni. Nincs tele a világ izmos férfiakkal amúgy. Én szeretek járni edzeni és én élvezem ezt a fajta mozgást nem csak az eredmény miatt. Érdekel az is ami köré épül. Azt lenézem, aki csak a lányok miatt.. meg strand forma és ilyen hülyeségek miatt csinálja. Vagy csak mert divat lett.. Normális emberek elől foglalják a helyet.

A másik pedig.. hogy itt nem elég "gyúrni" .. (utálom ezt a szót még csak használni is...) Hanem étkezni és pihenni is úgy kellene.


F/24

2019. nov. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem röhögni való!

Kb te vagy az egyetlen aki eddig valamiféle megoldással próbálja orvosolni a gondját itt a sok önsajnáltató, nőgyűlölő bolond között...

Nem vagy gyúrós típus, de van egy célod. Lebegjen ez a szemed előtt. Hidd el, meg fog nőni az önbizalmad ha végigcsinálod. És ha van egy kis önbizalmad, azt a csajok egyből megérzik. És ez jön be nekik, az önbizalom, határozottság, nem is feltétlenül a kidolgozott test.

Szóval hajrá.

2019. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Köszönöm Istenem, végre egy kérdező normális hozzáállással.


Kérdező, az elképzelésednagyon helyes, csak annyit tennék hozzá, hogy nem kell olyan szinten (pl hasnál) kigyúrnod magad, mint a képen. Már az önmagában egy nagy (és valószínűleg elégséges) eredmény, ha a vállad elölről és hátulról is láthatóan szélesebb a csípődnél.

Ami a nők számára (evolúciósan) vonzó,az a csípőnél szélesebb váll, mert jó fizikai erőnlétre asszociálunk belőle.


Sok sikert, kitartást :)

2019. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs semmi baj az alkatoddal, DE mindenképp sportolj valamit. Az szinte mellékes, hogy mit. Miért írom ezt? Tapasztalatból mondom nyolc év futás és két év kondizás után, hogy nő az önbizalom, nő a problémamegoldó képesség stb. Így könnyebben tudsz kapcsolatot kialakítani, megtartani. Ahhoz, hogy olyan tested legyen, mint a második képen nem csak sportolni kell, de te ezt biztos tudod.
2019. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat céljából?


A havi kondibérlet árából, havi egyszer ki tudod fizetni egy prostituált szolgáltatásait. Így nem kell fáradoznod a súlyokkal, és lesz is rendszeres "szexkapcsolat"-od.


Amúgy, ha párkapcsolatra "gyúrsz", ahhoz szexkapcsolat is párosul normális esetben, valamint, ha szereted a lányt, akkor több is lesz számodra, mint "átlagos" .


Sok sikert!

2019. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Köszönöm Istenem, végre egy kérdező normális hozzáállással."


Én is hasonlóra gondolnék, ha nem csípné a szemem ez a "szexkapcsolat céljából" kitétel. Mert amíg kérdező csak egy lyukat lát a nőből, addig ugyanolyan kis nyikhaj, mint a síró-rívó társai.

2019. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

7#


A glutén és tejtermékek káros hatásait igazoló kutatáaok is hibásak, mégis elhiszik...

2019. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Amikor a megcsalás párti elítéli a szexkapcsolatot :'D
2019. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit félre vagy kalibrálva, kedves utolsó. A megcsalás a párkapcsolat ellen elkövetett bűn. Akkor is, ha én teszem. (Csak én sohasem állítottam magamról, hogy bűn nélkül való jellemóriás vagyok.) Sohasem pártoltam ilyen dolgokat.
2019. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még mindig inkább szexkapcsolat, mint tapasztalatlanul biztosan tudni, hogy úgysem fogok megállni egy nőnél. Szerintem ez a kevésbé korrekt, de ítéljetek el. Amikor valaki belém szeret, bízik bennem, én meg fürkészem a kínálkozó lehetőségeket. Ez a gerinctelenség.


Elfogadom, hogy a nők másképp működnek, de ha vannak olyan nők a világban, akik minden jóban benne vannak, akkor inkább közülük válogatok, mint szerelmes típusok között. Csak előbbinek igényszintje is magasabb külső terén, mert nem kell nekik olyan kompromisszumot kötni, hogy stabil állása legyen, jól bánjon a gyerekekkel, szeresse a kutyákat/cicákat, legyenek közös hobbik, zenei, filmes ízlés... Elég ha az illető jól néz ki, kívánatos a teste a nő számára és mellette esetleg nem egy tapadó, ragadó típus, alapvető emberi intelligenciája megvan, diszkrét, ennyi.


Na, nekem ezekkel a férfiakkal kell versenyeznem, ha szexkapcsolatot szeretnék, ezért kell jól kinéznem.

2019. nov. 23. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!