Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel jobb egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb egy ilyen pasival a szex?

Figyelt kérdés

19 vagyok, az eddigi pasijaim ilyen macisak, vagy mondjuk ugy hogy kevesbe sportosak voltak :)

En magam 10 eve aerobikozok, szoval ram ez nem mondhato.


Eleg sokat abrondozok azon, hogy milyen lehet egy izmos, sportos, kemeny testu ferfival a szex?


Nem ez az agyongyurt, hanem a szexin izmos, sportos.

Akinek van osszehasonlitasa, megirna, hogy jobb e a szex?


Koszonom


2019. nov. 21. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Itt egy kigyúrt szingli pasas akar önbizalmat növelni úgy érzem

Vagy egy macis srác lenyúlta a szerelmét

2019. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Basszus mit nem lehet ezena kerdesen megerteni?

Lanyoktol varok vakaszt, hogy megeri kiprobalni egy masfajta pasival a szexet vagy ugyanolyan/nem befolyasolja stb?

Mit kell itt kamu kerdes meg mittudomen...

2019. nov. 21. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Én aránylag vékonyabb pasi vagyok, és mint a nőknél, úgy szerintem a férfiaknál is a testesebbeknél a nemi szervek kicsit vissza húzódnak a zsírpárnák miatt. Az enyém ezért lehet nagyobbnak is látszik, és lehet keményebb is mint egy testesebbnek.
2019. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Az első kapcsolatomban mackós fiúval voltam, most egy izmos testű pasival szexelek és valahogy ez jobban tetszik. Nagyon kívánatos és jó érzés átölelni ;)
2019. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy lehet ertelmesen is valaszolni.

:)

Koszonom

2019. nov. 21. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
A jó szex nem azon múlik, hogy valaki mackós vagy sportos. A jó szex azon múlik, hogy az illető milyen jól bánik a szerszámával. A sportos is lehet gyorstüzelő és csak a durr bele is elég neki. Ez maximum a látvány és a vonzalom miatt fontos. A tudás nem azon múlik, hogy kinek nagyobb a bicepsze. Bár egy újabb felszínes hölgyet ismerhettünk meg általad.Köszönjük hogy tovább erősíted ezt a sztereotípiát.
2019. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sportolok, de minimálisan macis vagyok a 190 mellé. Iszonyú jó vagyok a szexben mami.
2019. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es én pl nem vagyok kifejezetten sportos, de attól még "kemény, mint a kő", ahogy mondták már... :D Úgy hogy ez nem ezen múlik.


Kérdező egy izmos pasi látványra lehet jobb, teljesítményben nem biztos. A szex minősége nem azon múlik, hogy ki mennyit sportol, vagy mennyit foglalkozik a saját alakjával. /Bár ha túl sokat, akkor lehet önző is az ágyban./

Egy sportos nő se feltétlenül jobb, mert ha csak elfekszik, mint egy zsák krumpli, teljesen mindegy mennyire sportos alakja van...

31/F

2019. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Macis vagyok de nekem is kemény, lol


Ekkora tahót, aki azt írta hogy az izmosnak kemény csak a farka x))

Egyébként vigyázz a kokósakkal, azoknak nem hogy nem keményebb, de a kokitól még vissza is húzódott ;)

2019. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A #7-esnek van igaza, nem azon múlik, hogy kinek mekkora a bicepsze, hanem hogy mennyire figyelmes, mennyire tudja, akarja felvenni a közös hullámhosszt a szexben.
2019. nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!