Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobb a szex? Vagy inkabb hagyjuk a fenebe?!

Figyelt kérdés

Üdv,


Azert irok ide, mert egyszeruen nem tudok megoldast talalni a problemankra.

En 23 eves vagyok, nem olyan reg ota van intim kapcsolatom. O 35 oves, tobbnyire hossyutavu kapcsolatokkal a hatamogott.

En, azert vagyok megerto, hisz meg en is tanulok, magamrol, a testemrol, hogy mit hogyan szeretek vagy esik nekem jol.

Nem szeretnem egybol elitelni magunkat, vagy kimondani azt, hogy nem megy nekunk.


Azt fontos elmondanom, hogy nekem minden egyuttlet fajdalmas (kisse szuk vagyok), hol jobban, hol nem annyira az.

Magat a szexet, azaz azt amikor bent van a penisze, eddig csak egyszer egy kicsit elveztem, de akkor sem volt orgazmusom.

Tobbnyire ugy csinaljuk, hogy nekem is jo legyen, hogy mikozben o dolgozik (szexelunk) en izgatom magam. Van, hogy sikerul, van hogy ez sem. Tobb az, amikor nem.


Az oralis szex, nalunk nem megy. Egy idoben probalkozott vele, de nem tul ugyes, ezert nem elvezem, hanem inkabb faj, ahogyan o csinalja.


Neki van mar egy menetrendje, hogy mit hogyan szeret es folyamatosan azt csinaljuk es nem tud rajta valtoztatni vagy kicsit nyitottabb lenni, mert neki az ugy jo.

Amit meg ertek, de nekem az ugy nem jo.

Ahogy nekem jo, ugy pedig neki nem.

Folyton ra kell szolnom, hogy varjuk mar meg mig legalabb benedvesedek mielott beteszi.


Sokat beszelgettunk ezekrol es nem tudjuk, hogyan oldjuk meg, hogy mind a kettonknek jo legyen.

Szerelmesek nem vagyunk, de kedveljuk egymast.

Igy visszaolvasva kicsit ugy hangzik, mintha csak o lenne a hibas, de nyilvan ez nem igy van. En is meglehet, hogy bena vagyok vagy rosszul gondolok valamit valamirol. Epp ezert kerdezem.


Lanyok elsosorban. Voltatok e ilyen helyzetben, ha igen, hogyan sikerult megoldani azt?!

Barmi tipp, hogy mit csinaljak maskepp?!


Koszonom!



2019. júl. 21. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok! Szurkolok nektek! Mondjuk én pasi vagyok negyven éves de nem tudom megérteni ha valaki már harmincon túl van hogy nem képes a lány a nő igényeit figyelembe venni. Nem mondom hogy hagyd el de azért ez nagy fokú önzőség a részéről, és ha nem kellemes a szex megeszi a fene az egészet.. Én úgy vagyok hogy nem azért szexelek ha van partnerem mert hajrá mindent bele hanem mivel tetszik és jó megérinteni hozzábújni a szex ennek a következménye és úgy szeretném csinálni hogy mind a ketten élvezzük. Lehet hogy megköveznek de szerintem ne hagyd magad neked miért kellene elviselned hogy fájdalmat okoz..
2019. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazából semmi pozitívat nem olvastam a leírásodban.

Nem kell elviselned ezt, fontos hogy nem kell hagynod, hogy a pasi azt csinálja ami neki jó, sőt ne is hagyd.

Alapból önző, hogy nem foglalkozik veled, beteszi mielőtt benedvesedsz, nem is értem...

Itt nem neked kell változtatni, hanem neki!

Viszont a jelek szerint ő meg nem akar, nem nem tud, csak nem akar!

Szóval én azonnal új pasit keresnék, de ha te nem akarsz, akkor esetleg még tehetsz egy próbát vele, hogy beszélj vele, de úgy hogy megmondod, hogy ez így nem mehet tovább, változtatni kell!

2019. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez egy elég halott dolog.

Ha nem megy és megbeszélni se tudjátok, akkor inkább adjátok fel. Még a szerelem se tart titeket össze, nincs mit vesztenetek.

És nincs baj veletek, egyszerűen nem illeték össze az ágyban. Van ilyen. :)

2019. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Őszinte leszek: ha én lennék ilyen helyzetben, én hagynám a fenébe.


Egyrészt minek lennék olyannal, akibe nem vagyok szerelmes?


Másrészt akinek ennyire nincs szexuális kultúrája, ennyire rugalmatlan, merev, és nem hogy spontaneitás nincs benne, de még a másik fél megfogalmazott igényeire, visszajelzéseire, kéréseire sem figyel oda - magyarul önző, - azt alkalmi szexpartnerként sem tolerálnám, nemhogy hosszabb távon.


Hogy csak egy példát mondjak, nekem marha lelombozó lenne ez a "Folyton ra kell szolnom, hogy varjuk mar meg mig legalabb benedvesedek mielott beteszi."


Bocs, hogy nyersen fogalmazok, de egy ilyen kapcsolatban azt érezném, hogy a férfi a testemmel maszturbál, az én érzéseim, az én vágyaim meg kb. le vannak sz...va.


És biztos, hogy én nőként nem erre vágyom.

2019. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy belé szerelmes, nem élvezed az együttlétet, a pasid nem akar rajta változtatni, hogy neked (is) jó legyen. Egy valamit csinálsz rosszul, hogy még mindig vele vagy kapcsolatban...
2019. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjátok a fenébe
2019. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

A 4-es válaszoló hozzá állása nagyon szimpatikus!



í

2019. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy belé szerelmes, lehet hogy nem az ő hibája, hogy nem nedvesedsz. Lehet, hogy túl nagy a farka és azért fáj.

Nem kéne ezt erőltetni.

Én ott kezdeném, hogy tényleg csak akkor hatoljon be, ha nedvesedsz. Ujjazzon előbb csak egy ujjal. Ahogy elkezdesz nedvesedni, jöhet 2 ujj, aztán 3, aztán esetleg a pénisze. Ha ez sem segít, lehet hogy nyalásra gerjedsz (én mondjuk nem, engem ujjazni kell, de ha kívánom a pasit, akkor igazából nem kell egyik se, elég ha megcsókol és már jöhet is belém).

Szóva ha nem dúl a love, akkor soha nem fog tudni felizgatni. Kipróbáltad kíváncsiságból, megtanultad, hogy szerelem nélkül ilyen a szex. Majd ha szerelmes leszel, egész más lesz, ezt tapasztaltam.

2019. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat!


Lehet tul ematikus vagyok vagy fene tudja, de nem akarom ot megalazni azzal, hogy hozzavagom azt, hogy keptelen arra, hogy orgazmust okozzon. Ezzel megszegyenitenem ot.

Ismerem magam, tudom, hogy szamtalan gatlas van bennem. Szegyenlos vagyok es epp ezert nem tudom magam teljesen elengedni.

Ezert gondoltam, hogy tudna valaki tippet adni. Biztosan van ogy mas is.


En ugy vagyok vele, marmint en ezt lattam, igy nottem fel, hogy ha valami problema van, azt meg kell probalni megoldani es nem elmenni es ott hagyni es koveket dobalni a masikra. Addig probalkozni, mig 100 szazelokosan meg nem bozonyosodunk arrol, hogy nincs megoldas.


Azert van bennem meg remeny, mert egyszer meg majdnem elveztem is vele az egyuttletet. Nem tudom mi volt, ami akkor valtozott, vagy mas volt, de legalabb meg volt a hangulat. Csak, azt tudom, hogy az en hozzaallasom volt mas. Ebbol kovetkeztetek arra, hogy nekem is van fejlodnivalom. :)

2019. júl. 21. 12:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt velem hasonló.

Megláttam egy pasit, és iszonyúan vonzódtam.

Találkoztunk, és majdnem letéptem róla a ruhát, úgy akartam, de nem akartam könnyű lenni, szó szerint elrohantam, hogy ne gyűrjem magam alá, ott, rögtön, és azonnal.

Aztán eltelt egy kis idő, és úgy voltam vele, hogy ilyen vonzalmat még nem éreztem, meg kell próbálni.

És eltűnt a vonzalom. Semmi izzás.

Mintha sosem lett volna.

Lefeküdtünk, de szörnyen mechanikus volt. Még untam is. Türelmesen megvártam a végét, és eljöttem.

Velem ellentétben, ő továbbra is vonzódott hozzám, keresett is,de elfogadta, hogy nem érzek vonzalmat.

Azóta barátok vagyunk, néha felhív,bízik bennem, és megbeszéli velem a szexuális életét, tanácsot kér, stb...

Nincs kockázat, mert számomra ő az, akivel tuti nem fogok lefeküdni még egyszer az életben sohasem.

2019. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!