Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy lány jóval idősebb pasit keres?

Figyelt kérdés
Kapcsolat, vagy a szex a cél ilyenkor?
2019. nov. 21. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Sok huszonéves nő 60 felettivel él együtt!

A 30-as korosztály és attól idősebb már nem páva,és egyébként sem mindenki az,nem kell általánosítsni!

Amúgy többnyire a csóró,tehetetlen nehéz sorsú csajok keresnek ilyen öreg balekokat! A normálisabb és a vele egykorúak inkább élvezik az életet egy fiatalsbbal nyíltan! Azért írom,hogy nyíltan mert az eltartott nőcskék is sunyiban fiatal legényekkel szórakoznak. Ugye milyen egészséges felfogás?

2019. nov. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nagyon gyakori, szinte mindennapos.
2019. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11-es, nem tudom sikerül-e felfogni amit írok és te elvileg olvasod?! Huszonéves lányok, ezt írtam, erre te jössz a harmincas korosztállyal. Segítek; a huszon éves lánynak, huszon éves lenne a korosztálya. Erre te kiemeled, hogy nem kellene általánosítani. Szerintem nézz körül kicsit. 🤔 Az a nő aki harmincas éveiben még fiatalos akar lenni , ha úgy tetszik bulizós, az minden csak nem komoly. Ott már fejben máshol kellene tartani.
2019. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont most írt ki egy kérdést egy csaj másik kategóriába. 28 évesen 67 éves vén faszival van igaz szerelemből.... Győzködi a népet, hogy ők más dimenzióban vannak. Na ezt el is hiszem.
2019. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 29 évesen a tinilányok tetszenek szerint nincs erre forgató könyv . Csak a társadalom kitalál egy fiktív ideált....
2019. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
25 évvel fiatalabb tőlem a lány
2019. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

13-as!

Összefüggéstelen tartalmilag amit írtál!

A 20-as lányoknak még nyugodtan bele férnek a 30-as férfiak,ők pedig már nem pávák. Butaság,hogy a 18,20 éves lányok csak a huszonévesek társaságát kereshetik. 10 év pluszba még nyugodtan mehet. Pl: 35 vagyok,párom 25 éves.De akkor sem 65 évessel kéne összeállniuk!

Az is óriási butaság, és egyben nem értem a válaszodat,felfogásodat ha egy 30-as nő fiatalos és szeret szórakozni ott agyban gondok vannak.. Egy 30-as nő eleve még FIATAL! Sőt.. 40 felett is! Tudnék példákat említeni ismert csinos 40 feletti nőket akik sokkal szebbrk mint egy 19 évesek. Egyábként is 40 felett teljesedik ki egy nő. És ha 30 vagy 40 felett néha 2,3 havonta otthon a párjával csapnak egy görbe estét, vagy elmennek koncertekre abban mi a rossz?

2019. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként ha egy fiatal 20-as 30-as összeáll egy vénemberrel az gusztustslan és undorító bárki bármit mond!

Itt nem arról van szó,hogy pl egy 27 éves nő egy jól szituált fiatalos 45 éves ffivel alkot egy,párt,mert olyan sok van,és nem feltétlenül a pénz miatt egyáltalán!

Az már viszont undorító és szürreális,súrolja a beteges dolgok határát amikor egy 27 éves csajt egy 68 éves tata ölelget kéjenc vigyorral.Fujj..milyen dolog már az! Az a nő egy max nyugdijra szorolú ribizli.Ha meg full gazdag a vénember akkor hát na.. Vajon miért?

2019. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Bármilyen fura is én kapcsolat szempontjából. Mindig idősebb pasim volt . 35,38,40 és végül 46 is . Ez a 4 ... szóval tartósabb . Csak kevés aki nem ijed be köztük és partner marad . Nem jön elő a kapuzárási pánik

22/N

2019. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
17-es, anomáliákat írsz! Attól mert fiatalos, még nem fiatal. Saját magadat cáfolod!!!! Aki fiatal, annak nem kell fiatalosnak lennie! Ha egy suzuki, olyan fiatos, akkor az nem fiat. A fiat nem kell fiatos legyen, mert ő fiat. Ennél egyszerűbb példát nem tudok hozni, hogy felfogd. De segítek, se a 30-as, se a 40-es nem fiatal, úgy hívják közép korú (sajnos, mivel sok esetben ez már a fél út....) De aki 30 évesen nem a család képet kergeti, az nem normálisan gondolkodik. Ez az élet rendje. Lázadhatsz a korod ellen, de az semmin sem változtat, a biológiai nem hazudik. És szerintem itt most gondolkodj el, te tetézd a helyzetedet, te kis butus.
2019. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!