Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki látott élőben, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki látott élőben, vagy részt vett ökölszexben?

Figyelt kérdés
Punci öklözésre gondolok. Ha igen, akkor milyen volt?
2019. nov. 22. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ökloztem már puncit. Nekem nagyon tetszett
2019. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha 4 ujjad használnád csak éppen a teljes kezed volt bent. Ésszel kell viszont az ilyen játékokat, s bőven kell síkosítani.
2019. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy lányba sem fért bele az öklöm..
2019. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Eddig csak 4 ujjamat tudtam beledugni a többi nem csúszik bele pedig nagyon izgató lenne megöklözni !!
2019. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

A rekord 8ujj volt.

4+4ujj bent és 2 a csiklón.

Öklöm is bement már pár csajba.

Volt aki kérte mielött tudta volna, hogy imádom. Volt aki sose probálta előttem, de utána megszerette és kedvence lett.



Egyszer öklöztem kettő nimfomán idősebb csajt(40körül voltak, amikor én 20körül). Bepiálva a társkeresőn áthivtak, mert felizgultak a méretes farkamra.


Legjobb a spriccelő puni öklözve, csak ritka :(

2019. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
IGEN.
2019. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!