Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szexre találtam egy lányt a neten. Viszont párkapcsolatra, sem neten sem élőben nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Az a lány amiatt találkozott velem, mert bejöttem neki, és vágyott a szexre. És szép lány volt, bármilyen fiút megkaphatott volna pedig. Viszont a személyiségem nem jött be neki, mert túl szolid vagyok, azt mondta. De azért volt egy szex:D

Tehát akkor annyira csak nem vagyok ronda, és a személyiségem szerintem sem alkalmi szexhez ideális, hanem inkább kapcsolathoz. De akkor mégis mi a baj?


2019. aug. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Mert mindig ezen kattogsz, és ez kihat a viselkedésedre is

L

2019. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Megválaszoltad pedig, te túl szolid vagy, a nők pedig sokat akarnak, főleg izgalmat.
2019. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Ilyenek a nők, az erős férfiakra vágynak, nem feltétlen fizikai erőre gondolok, mármint, hogy Herkules legyél, hanem hogy mentálisan tűnj erősnek.

Ettől függetlenül, ha helyes vagy és elnyered a tetszésük olyankor egy alkalmi szexre akár pusztán kijön a valódi ízlésük.

Amit talán a beléjük nevelt, ösztönös faj és önfenntartás hosszú távú kapcsolatok esetében mindig felülír.

Tehát ez a túl szolidság hidd el hosszú távon nem kifizetődő, hasonló pasi voltam, rengeteget változtam.

Csúnyán kell, hogy fogalmazzak de sokkal ge.ibb lettem.

És azóta alig bírom levakarni a csajokat.

Nem én akartam, de az élet nagyon megtanított, a sok pofonok, minden területen, hogy ez a világ miről szól.

Ettől függetlenül legbelül mindig az a szolid, segítőkész, lelkis srác maradok, de ezt az igazi énem csak nagyon kevesen ismerik, és fogják a jövőben is megismerni.

2019. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Mert a nők nem szolid kisfiukra vágynak. Hanem tuzes bikákra akik a pillantásukkal vetkőztetnek.
2019. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!