Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek hamarabb volt része anális szexben mint vaginálisban? Pasik hogy reagálnátok ha ezt akarná a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Valahogy az anál jobban izgat, és nagy "álmom" hogy először az anált próbáljam ki. A fenekem már volt ujjazva, de konkrét behatolás nem történt. Jelenleg nincs párom,szóval sajnos nem aktuális a téma, de félek hogy furán nézne rám ha ezt így elmondanám neki. Ha volt ilyenben részetek, hogy alakult a dolog? Hogy hoztátok fel? Furcsállta a pasi? Elsősorban olyan nők válaszát várom aki hamarabb próbálta az anált mint a "rendes" szexet, vagy olyan pasiét, aki volt már ilyen lánnyal.
2019. nov. 22. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én ki akartam próbálni a barátnőmmel, de közben szakítottunk, így ez azóta is csak vágy. Én nem néznék rád furán, sőt.
2019. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez pasitól függ, hogy furán nézne e. Nekem volt egy ismerősöm, 17 évesen szexelt először a barátjával és azért csinálták análisan mert félt, hogy a szülei elviszik nőgyógyászhoz, hogy szűz e még. Állítólag hatalmas balhé lett volna ha nem szűz ezért nem merte a csaj punciba. Nekem jó haverom volt a srác és amikor elmesélte, hogy először análisan csinálták inkább én voltam az aki furán nézett :D
2019. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Háááát szerintem amióta akkora divat az anál nem hinném, hogy a pasik többsége tiltakozna, ha először csak análba szeretnéd. Sőt nagyon sokan direkt hajtják is. Ugyanakkor ha oda kerül a sor ne feledkezz meg az anális szex aranyszabályairól: higiénia, síkosítás, fokozatosság.
2019. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy kifogásolnám, bár szerintem nem a desszerttel kell kezdeni az étkezést. :)
2019. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszene ilyen lány.
2019. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Mivel a férfiak nagy része sajnos már nem szereti punciba csak seggbe, ezért te leszel nekik az istennő.

Gondolom már privát áradatot is kaptál, hiszen itt konkrétan felkínáltad a segged k#rás céljából.

2019. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Az első barátommal. Első randin feküdtünk le, még szűz voltam akkor, ő már nem. A hasamon feküdtem, és teljesen szó nélkül, váratlanul kezdett análisan izgatni. Nem volt ellenemre. Szex is lett belőle. Punciba csak a 2-3. randin ment. Nem kellett felhozni semmit, így alakult. Amikor később megemlítettem neki, hogy meglepődtem, annyi volt a válasza hogy nem ellenkeztem. :)
2019. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon örülnék neked, kedves kérdező :)
2019. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon örülnék neki ha ő ajanlaná fel és még jobban izgatna!

Bár ilyen barátnőm lenne!!

2019. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem így volt, mi már előtte beszéltünk róla, hogy mindkettőnket izgat az anális szeretkezés, nekem akkor még csak a gondolata, ő már akkor tapasztalt volt benne. A szüzességem elvesztése az első análhoz képest csak később történt, addigra már jónéhány aktuson túl voltunk.
2019. nov. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!