Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogyha ismerkede...

Miért van az, hogyha ismerkedek egy csajjal mindig jön egy nálam jobb vagy idősebb pasi és én már mehetek a fenébe?

Figyelt kérdés

Mindig ez történik.Nem vagyon rossz pasi én se,úgy gondolom megérdemlem az esélyt.

Ismerkedünk randik stb.Aztán jön egy idősebb vagy jóképűbb pasi és én már a kukában landolok.Annyira elszomorító és nem tudom miért!



2013. dec. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Változnak az igények. Nézd a jó oldalát, amikor te leszel az idősebb és jóképűbb pasi akkor már a fiatalokra fognak lecserélni.
2013. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Pénzéhes nőket fogsz ki, akiknek a külsőségek számítanak.

Az ember elnézi az első 2-3 ilyen nőt akit kifog de amikor már a sokadikat, az tényleg elszomorító tud lenni.

Ne add fel soha mert találhatsz szép és normális lányt, de nem könnyű...

2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valszeg nem vagy elég magabiztos, ezt érzik a csajok. Légy nyugodtan bátrabb és rámenősebb.
2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van ez tényleg elszomorító, velem is ugyanez van, jó volt olyan ami összejött de hagyjuk az is kudarccal végződött, nekem ezért nincs önbizalmam már félek odamenni lányokhoz ismerkedni, pedig előtte semmi gondom nem volt.

Ez van sajnos ilyen az élet próbálkozni kell, nincs mese.

2013. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!