Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy ha nem tartod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy ha nem tartod vissza a hangokat orgazmuskor akkor jobb érzés lesz?

Figyelt kérdés

Masztinal vagy szexnel?

Nem a nagyon hangos kiabálásra gondolok hanem a halk nyogesre, ami ilyenkor jönne ki magától csak csendbe kell lenni

Én mindig csendbe vagyok de jó lenne kiprobalni milyen ha azok a hangok kijonnek

Lany vagyok


2019. nov. 17. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbáltam és tényleg jobb:) Felszabadultabb leszel, illetve a saját erotikus nyögésed vagy hangjaid is ingerelnek, ami még hozzá tesz a dolgokhoz. 18/L
2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen jobb lesz
2019. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki akkor a masztizást, ha nincs otthon senki, és akkor lehet nyögni... szerintem sokkal jobb úgy :)
2019. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben tökéletesen igaz:)

19L

2019. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elfojtás eredménye, hogy nem adsz ki hangokat, akkor valószínűleg tényleg jobb lenne, elengednéd magad. Az én esetemben viszont nem hiszem, mert semmilyen (hangszálakkal képezhető) hang nem kívánkozik ki belőlem, pont a nyögdécseléshez kellene megerőltetnem magam.
2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még levegőt sem veszek közben, nekem úgy a legnagyobb az orgazmusom. Az a hang, amit kiadok közben nem nyögés, hanem inkább nyüszítés. 😀
2019. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen jobb.

L

2019. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A partner is sokkal lelkesebb lesz, ha hallja a visszajelzést :)
2019. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem de a másikat sokkal jobban izgatja.
2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem jobb érzés ha nem kell visszafojtani. Nem csak orgazmuskor, egész szex alatt. Szerintem a partnert is izgatja, ill. hang alapján tudja, hogy a lány "hol jár a folyamatokban". Ha egyre jobban nyög, akkor nem biztos, hogy akkor kéne lassítani, sőt és hasonlókra gondolok.

26N

2019. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!