Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legrövidebb egyéjszakás/alkalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrövidebb egyéjszakás/alkalmi élmény?

Figyelt kérdés
Pl. buliban ismerkedés, bokorban egy gyors menet, majd 20 perc múlva többet nem is láttátok egymást.
2019. nov. 23. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Lehúzta a gatyát, rácsodálkozott, túl nagy, visszautasított
2019. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Kocsiban egy szopás és annyi

20/l

2019. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy esküvőn valakit felvittem a szobámba, vélhetően dugtunk is, de reggelre elment, úgyhogy azt sem tudom, hogy fiú volt vagy lány?!

De az is lehet, hogy álmomban élveztem el.:)

2019. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajna ehhez legalább 1-2 órás netes beszélgetés kell amiből levágja s csaj hogy értelmes vagyok, nem olyan mint a többi és nem vagyok kretén aki nem tiszteli a nőket. Majd a csaj kinyilvánítja h nem lenne ellenére ha... és akkor ha összejön az egy 3-5 órás szeretkezés sok csókkal puszival stb.

Ha egy jó csaj odajönne h letolja és dugjam meg sajnálnám mert öt perc alatt semmit nem lehet kiélvezni. Persze nem utasítanám vissza de jobb szeretem megadni egy lánynak ami jár nyugodt és kényelmes keretek közt.

35F

2019. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4#


Hippi

2019. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ÉrettFfi ***** válasza:
100%
A gyaloglón beszélgettünk. Elmondta, hogy alkesz a férje és rövidesen műteni fogják a szívét és fél tőle. Attól félt, hogy nem éli túl. Egy vidéki megyszékhelyről jött Pesre a barátnőjéhez. Kiderült, hogy pár utcányira van tőlem. Megadta a barátnője telefonszámát aki beavatott volt, hogy szeretkezne egyet aműtét eltt hátha csak ennyi jut neki az életben. megkért, hogy vigyázzak a nőre mert lelkileg maga alatt van. Lecsekkolt amennyiire telefonban lelehetett. Éjfél körül a ház elé gurultam autóval és elvittem a lakásomra. Kicsit gátlásosan indult de aztán szeretkeztünk. Kettőre vissza vittem a barátnőhöz. Két nagyfiú édesanyja volt és jó negyvenesen is nagyon szép mellei voltak. Váratlanul kirúgtak a meló helyemről így pár beszélgetés után ne tudtam a kapcsolatot tartani vele mert elvették a céges teefont és a száma nem maradt meg.
2019. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!