Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy beszéljek erről a pasimmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek erről a pasimmal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és van egy pár problémánk.

Az első a szexről szól, nem jó, nem élvezem, mindig valamivel elveszi a kedvem, mivel nem túl érzéki, folyton hangosan beszél közben, a kezével teljesen ügyetlen, próbálom vezetgetni de akkor sem megy. Változatosság nincs, mert nem szeret semmit, csak nyálas, sz@pás, meg ugye maga a szex. Ha kényeztetni akarom azt sem engedi, mert egyből beakarja rakni, ha a farkával játszom azt sem, mert egyből azt akarja, hogy csináljam, és ilyenkor szintén elkezd hangosan beszélni és teljesen elveszi a kedvem. Kielégülni sem tudok, ő ezt szeretné és szex közben folyton kérdezgeti, hogy elmentem-e már, de sosem megyek el. Azt meg nem szereti, ha én magamhoz nyúlok, hogy segítsek magamon, nem engedi.

Már nagyon sokszor megpróbáltam vele beszélni, normálisan, de nem tudok, mert ilyenkor mindig hisztizik meg nyavajog. El akarom neki mondani, hogy változtatnunk kell, de egyszerűen nem tudok vele kommunikálni ilyenkor annyit mond "jó oké értem, baj van velem" és elmegy. Pedig nem bántani akarom.

De az életben is van gond. Múltkor rosszul voltam, mondta, ha valami van szóljak és bemegyünk a kórházba. (kb 20 percre lakik tőlem) nagy fájdalmaim voltak úgyhogy 1 óra múlva megírtam neki, hogy oké menjünk be, azt mondta most nem tud jönni, mert talnulnia kell,menjek be egyedül. (később kiderült vakbél gyulladás, ki is vették) nem azzal van bajom, hogy nem jött velem, hanem, hogy akkor minek mondta.

Próbálom neki úgy elmagyaráni a dolgokat, hogy megértése nem akarom bántani, de hogy vegyem rá?



2019. nov. 23. 19:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt normális ember a szakítást fogja mondani. És nem azért, mert ilyen, hanem mert látgatóan nem akar változni, te meg azenvedsz.
2019. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést, mivel szépen összefoglaltál benne mindent.
2019. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a baj ha már megbeszéltek és semmi változás!Hoszabb távon így mi lesz hiszen ha fergeteges a szex és idő múlásával persze kopik és van miből de ha már az elején ilyen ..!?
2019. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Én már összefoglaltam neki szóban is és írásban. Higgadtan akarom vele megbeszélni a dolgokat, de nem megy mindig felhoz valamit, ha azt látja, hogy nem állok le a beszélgetéssel "annyira nehéz a munka, nincs erőm, fáradt vagyok"

"ma veszekedtem a szüleimmel" "nagyon fáj a hátam, lehet, hogy sérvem van"

Most viszont el van törve a kisujja, most azt hozza fel mindig. "oké értem, jajj nagyon fáj, nem tudok normálisan írni sem a kezemmel"

2019. nov. 23. 20:07
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves ez a szerencsétlen pasi? Kb 16?? Mert agyilag max 12 éves szinten van. És te kérdező mennyi vagy? És mi a francért vagy vele, ha megbízhatatlan, gyerekes, hisztis, és még szexre se jó?? De most komolyan! Mióta vagy vele és miért nem hagytad még ott???

32N

2019. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Én 19 ő meg 20
2019. nov. 23. 20:11
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Vágd ki mint a sz@ros gatyát!

Nekem a karom volt eltörve, dolgozni nem tudtam ugyan, de dugni annál inkább!

2019. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele egy ilyen neharagudj, hogy ezt mondom csak magára gondoló szemétláda, akinek a rohadt jegye (ami gondolom nem volt olyan fontos) fontosabb mint te nem érdemel meg.
2019. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy a tanulmányai fobtosabbak és ezt meg is érzem, csak nem értem akkor miért mondta. Zh-kat írnak, mondjuk azon a héten nem volt neki és ezt mondta ezért sem értem.
2019. nov. 23. 20:19
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy fontos ennek a pasinak! Te csak szexre kellesz neki, abban is csak egyoldalúan, az Ő örömére!

Ez a kapcsolat később sem lesz jobb! Szakíts vele!

2019. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!