Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt alváshoz milyen ruhasze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alváshoz milyen ruhaszett lenne jobb?

Figyelt kérdés

Barátommal első együtt alváshoz milyen ruhaszettet lenne érdemes választanom?

Amik vannak azok mind kényelmesek és szeretem őket:)Meglepetés lenne és szeretnék minél jobban tetszeni neki így nem egyszerű a választás melyik lenne jobb:)

Ide nem tennék ki magamról képet de privátban aki ír annak szívesen mutatnék a lehetőségek közül:)


2019. nov. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne milyenjeid vannak.

Amúgy ha szexi akarsz lenni, akkor valami neglizsé. Ha nem, akkor kérj tőle pólót. Szerintem a legjobb a barátunk pólóiba aludni.

2019. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én az első együtt alvásra készülnék, akkor inkább valami erotikus, sejtelmes hálóinget választanék, később még átöltözhetsz kényelmes pizsibe :)
2019. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mutasd! :)
2019. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mutathatod. :)
2019. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mutathatod:)
2019. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mutathatod :)
2019. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyik pólóját vedd fel meg egy kényelmes bugyit,ha tervezel szexelni akkor bugyit ne vegyél csak a pólóját. Engem az izgat a legjobban.ha a jó nagy pólóm van a pici testén🥰 29f
2019. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Full kamus :D

(Kb fél éve már itt szórakozik velünk :D)

2019. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy mit veszel fel, úgyis leszedi rólad szex előtt. Szóval bármit amiben jól érzed magad.
2019. nov. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, és még ő szólogat be (priviben).


Akik esetleg kaptak tőle képeket, ugye tudjátok, h mástól nyúlta őket a szentünk? :P

2019. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!