Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi tanár miből veszi észre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tanár miből veszi észre hogy tetszik egy tinilánynak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
En a magantanarommal kavartam 2x annyi idos volt mint en ez nemreg volt. Hat nem tudom mibol vette eszre bar inkabb o kezdemenyezett szerintem tudataban volt hogy rohadt jol nezett ki
2019. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mint egy ”normal” ( nem tanar) ferfi. A tinilanyok tobbnyire gyerekesen viselkednek, nem merik ugy kimutatni. Esetleg szemezget vele, mosolyog, probalja kelletni magat stb. Lehet lepontozni, de en ezt vettem eszre a kornyezetemben anno meg most is. A tinilanyok gyerekesek. Nagyon ritka amelyik komoly(abb) ennyi idosen.

22L

2019. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben én nagyon rossz vagyok, és volt, hogy érettségi találkozón mondta meg, hogy tetszettem...
2019. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az egyik tanárom, és tuti hogy ő is levágta hogy mi a helyzet. Egyszerűen nem tudok normálisan viselkedni a közelébe. Folyton zavarba jövök, elpirulok, az óráin is inkább hallgatok, mert túl zavarba vagyok ahhoz hogy megszólaljak. Pedig én nagyon nagyszájú vagyok, iszonyat sokat dumálok, meg kb minden tanárral elbeszélgetek, de vele egyszerűen nem tudok. Aztán azt vettem észre hogy mindig húzogatom lejjebb a felsőmet, hogy mutassak egy kis dekoltázst, meg ha kihív a táblához akkor is olyan pozícióban állok, hogy a lényegesebb dolgok jól kiemelkedjenek. Nem sokkal idősebb tőlem a pasi, nemrég fejezte be az egyetemet. Észrevettem hogy bejövök neki, ő is tudja hogy nekem ő bejön, de egyikőnk sem mer lépni(vagyis ő elég nyílt jeleket tesz, de utána inkább hagyjuk az egészet)
2019. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Pl: ha a szemhéjra oda írod hogy LO VE és ha rad néz hunyd le a szemed.
2019. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanúgy, ahogy egy tinifiú venné észre, vagy ahogy egy férfi veszi észre ha tetszik egy felnőtt nőnek.


testbeszéd. és persze sok esetben sehogy sem veszik észre.

2019. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!