Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fiatalabb ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatalabb ferfi tanar elkezdene "kozeledni" magatol egy diak fele, ha a diak tudtara adja finoman hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Mondjuk erettsegi kozben/utan beprobalkozna szerintetek a tanar? Termeszetesen akkor hogyha neki is bejon az emlitett diak. Illetve szerintetek mi szamit "enyhen tudtara adasnak"? :)


Irjatok legyszi kort es nemet is a vegere.


2019. máj. 9. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Miért akar minden ány nyomulni a tanárára? A pasi munkahelyével játszadoznál.

2019. máj. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Tegyük fel van egy diplomád és munkád... dobnád egy kis csitriért, aki ideig-óráig veled van, aztán úgy is szétmentek? Hagyjuk már.
2019. máj. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Hat ha ferfi tanarom ram nyomulna ugy állba verném hogy az osszes foga kiesne


17 F

2019. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oda írtam hogy érettségi közbe vagy végén, amikor már úgyis meg fog szűnni a tanár-diák kapcsolat... Végig kéne olvasni.
2019. máj. 9. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj az érettségire, ne ilyeneken gondolkodj az éjszaka közepén. A szóbeli még hátravan!
2019. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érettségi után lehet.

De nekem van olyan ismerősöm, aki a tanítványához ment férjhez és 2 cuki ikerlányuk van.

2019. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jo hogy senki sem erti meg a kerdest, es nem arra valaszol :D
2019. máj. 11. 09:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem én értelmeztem csak a kérdést... XD Ha már lement az érettségi akkor esetleg ha találkozol vele akkor eredj vele szóba, próbáld meg felkelteni a figyelmét arra hogy érdekeled. Kérdések, szemkontaktus, stb... Sok szerencsét! :)

(Helyesírási/betűk felcseréléséért sry, csak már haldoklik a telóm...)

2019. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :D Kaptam egy hasznos választ is végül, a sok okoska után 😂😂
2019. máj. 12. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valamit tényleg akar a diák, ő kezdeményezzen, mert a tanárnak az állásába fájna ha fordítva lenne. Már pedig ebben az ország a tanár-diák kapcsolat nem csak médiaszenzáció szokott lenni, de amint valaki megtudja, az élete tönkre is megy annak aki benne van.
2019. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!