Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Céges bulikon mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulikon mennyire gyakori, hogy az alkalmazottak közelebbi viszonyba bonyolódnak?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindig benne van a levegőben. Nálunk minden alkalommal voltak “bonyodalmak”.
2019. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, sőt minden bulin ez megy. Akik nem akarnak szexelni, azok vagy el se jönnek, vagy pl év végi buliról korán távoznak, rögtön a beszédek és műsor után. Aki marad, mindenki dugni jön! 😁
2019. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám gyakorinak, de mindenhol van 1-2 könnyűvérű alkalmazott.
2019. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori.

Annyira, hogy még céges buli sem kell hozzá.

2019. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nagy cégeknél csak. Én kisebbnél dolgozom, ilyen 10-20 fős cégeknél ilyen nem alakul ki, mert túlságosan közel vagyunk egymáshoz és nincs az a titokzatosság, hogy csak a liftben futtok néha össze
2019. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori
2021. jún. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom céges bulin volt 50 fő kB egyik kolleganojevel iszogatott egy asztalnál és 4 pasival, kB 10 pálinkán volt túl mikor mentem érte és eljott persze nem tetszett neki hogy el kell jönnie, amúgy mini egybereszes ruhába volt, mellek ki téve, hát mondanom sem kell szerintem ha nem jön haza mikor megyek érte szerintem tuti megdugják, haza értünk úgy be volt gerjedve szinte ő dugott meg engem, harisnya letép, és már toltuk is!
2021. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!