Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ti hogyan tartját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti hogyan tartjátok tisztán a puncitokat? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem együtt vagyok és majd ha szexre kerül a sor, megbeszélem vele,mit preferál(konkrétan itt arra gondolok,hogy vajon szereti-e az orált).

Volt egy fiú akivel kb. egy éve lefeküdtem,-egy régi legjobb barát egyben így megbíztam benne -, ő volt nekem az első és türelmes volt ,viszont csak én elégítettem ki szájjal.

Ha most adódik majd az alkalom,hogy ez a 24 éves fiú kinyaljon, nyilván érdekelni fogja a puncim illata, íze. Ti mit használtok, hogy mindig jó illatotok legyen? Nekem alapvetően sok a folyasom és mindig használok tisztaságit,viszont ezen kívül is intim mosakodót és van ilyen törlőkendőm is. Szerintetek ez elég? Nem szeretném ,ha majd megriadna az esetleges kellemetlen tapasztalatok alapján:/. Nyilván eszembe se jutna megmosdás/zuhanyzás nélkül lefeküdni vele, mint ahogy eddig se tettem azzal az előző sráccal. Főleg azért,mert hogy néz ki,ha húzza le a bugyimat és valami fehér van rajta. Elég undorító lehet számukra. Meg azért annak van szaga is nyilván.

Tehát a kérdésem az lenne,hogy ti is ennyit tesztek az ügy érdekében vagy még van valami jó tippetek? Nem szeretnék igénytelen lenni,ezért kérem a tanácsotokat.

Köszönöm előre is a segítséget:)



2019. nov. 26. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint fiu: egy minimalis szinten lehetsz ott lent nem 100% tiszta. Tehat nem kell 10 fele szerrel 5x atsurolni. Izgato, ha nem szappan illatu, hanem tenyleg punci illata van a nemiszervednek. Szerintem eleg, ha csak atmosod siman tusfurdovel es ennyi.
2019. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
ha mindig kell a betét nem lehet, hogy valami betegség is játszik ? doki nő látott már ?
2019. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen, szúrós szagú a folyásod és még irritál is akkor gomba. Legközelebb kérj kenetvételt a nőgyógyásztól ettől függetlenül.

Amúgy bőven elég ha megmosod, nem kell rá 50 féle csodakencefice. Tegyél be egy tisztaságit, szex előtt szaladj el tusolni és kész.

2019. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek nincs semmi baja sem, csak aggódik, h milyen lehet a puncija illata, nehogy véletlen szagos legyen.

Egyébként elég ha tusfürdővel átmosod, és kész. Nem kell mindenféle.

2019. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a sok lemosot meg hasonlokat. Az a jo ha a puncinak punci illata van. Engem is, meg a legtobb ferfit baromira izgatja a finom punciszag. Csak nektek budos, nekunk izgato.

Mosd meg furdeskor es kesz.

2019. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is van mindennap folyasom, ez teljesen normalis. Akkor van probléma ha büdös, megváltozott az állaga, színe. Egyik párom sem undorodott tolem emiatt,nyugi.

Én este megmosom a puncimat lactacyd intim lemosoval, nekem az nagyon bevált. Szoktam még néha nedves torlokendot hasznalni, de azt se viszem túlzásba. Ha azt szeretned hogy jo ízű es illatú legyél akkor inkabb a táplálkozásra figyelj oda!

2019. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elötte kend be egy kis házi szalonnával,kevès fèrfi tud az ilyen illatnak ellenállni..
2019. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj privit, leírom szívesen ami nekem bevállt.
2019. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért irtok ilyen hülyeséget hogy a folyás az normális???

De kérdező te neked valami bajod van ha ilyenek vannak, mint folyás meg szaga is van.

Egy egészséges puncinak nincs szaga, és annk pont elég a tiszta vizes mosdás is.

Mint irják ne legyen szuappan szagú sem.

2019. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9.

Leírta h fehér folyása van az pedig természetes jelenség, nem betegség eredetű!

Ne ijesztgesd szegény kérdezőt így ís stresszel. XD

2019. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!