Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ti hogyan tartját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti hogyan tartjátok tisztán a puncitokat? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem együtt vagyok és majd ha szexre kerül a sor, megbeszélem vele,mit preferál(konkrétan itt arra gondolok,hogy vajon szereti-e az orált).

Volt egy fiú akivel kb. egy éve lefeküdtem,-egy régi legjobb barát egyben így megbíztam benne -, ő volt nekem az első és türelmes volt ,viszont csak én elégítettem ki szájjal.

Ha most adódik majd az alkalom,hogy ez a 24 éves fiú kinyaljon, nyilván érdekelni fogja a puncim illata, íze. Ti mit használtok, hogy mindig jó illatotok legyen? Nekem alapvetően sok a folyasom és mindig használok tisztaságit,viszont ezen kívül is intim mosakodót és van ilyen törlőkendőm is. Szerintetek ez elég? Nem szeretném ,ha majd megriadna az esetleges kellemetlen tapasztalatok alapján:/. Nyilván eszembe se jutna megmosdás/zuhanyzás nélkül lefeküdni vele, mint ahogy eddig se tettem azzal az előző sráccal. Főleg azért,mert hogy néz ki,ha húzza le a bugyimat és valami fehér van rajta. Elég undorító lehet számukra. Meg azért annak van szaga is nyilván.

Tehát a kérdésem az lenne,hogy ti is ennyit tesztek az ügy érdekében vagy még van valami jó tippetek? Nem szeretnék igénytelen lenni,ezért kérem a tanácsotokat.

Köszönöm előre is a segítséget:)



2019. nov. 26. 00:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Vannak nők, akiknek több, és vannak, akiknek kevesebb folyásuk van. Egyébként a ciklus is befolyásolja, hogy épp hol tartasz. Nyilván ovulációhoz közeledve egyre több fog jönni.

Nekem is sok jön, de a nőgyógyász sosem állapított meg problémát. Egyszerűen az enyém ilyen.


Nem hiszem, hogy egy férfi egy egészséges folyástól undorodna (a gombás, szúrós szagútól nyilván undorodik, de az más). Ahogy te sem undorodsz az előváladéktól, spermától.


Egyébként a hüvely öntisztító, így mindenfélét össze-vissza belekenni többet árthat, mint használ. Elég lesz, ha parfümmentes szappannal, tusfürdővel kimosod, az nem fogja irritálni, viszont szépen kitisztítja. Illetve szex előtt érdemes kimosni ott. Hidd el, ha szex előtt kiöblíted, akkor egyáltalán nem lesz vele semmi gáz.

2019. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, kedvesek vagytok:)
2019. nov. 26. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!