Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beteges, ha szeretek taperolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha szeretek taperolni?

Figyelt kérdés

Szeretek csajozni, de nem mindig azért mert tényleg kell csaj vagy mert tényleg dugnék, hanem csak úgy ra jön egy ilyen taperolhatnek.


Oda megyek dícséretem, legtöbbször gyors kitalálok valamit hogy tudom megfogni azt a testrészét amit szeretnek és néha megolelem őket , megfogdosom itt -ott ahol jól esik a testüket , adok nekik puszit aztán ennyi amúgy nem érdekelnek annyira, viszont jól esik a büszkeségemnek. Most ez miatt beteg vagyok ? Mert haverom szerint igen.


2017. szept. 25. 22:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Dicsérem * bocs telefonról írok
2017. szept. 25. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég fura. Kicsit perverz. Meg hát a lányokkal is kicseszel, még a végén azt hiszik, hogy bejössz nekik.
2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*bejönnek neked
2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy szerintem ez normális, biztos előbb-utóbb mást is akarsz tőlük. Csak ne legyen durva, tapintatlan a dolog.
2017. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"tapintatlan" :DDDD
2018. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!