Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valaki ir, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki ir, nem ismerősnek szexuális tartslmú üzenetet, de az illetőnél azt jelzi, hogy nem kapta meg?

Figyelt kérdés
Az azt jelenti hogy valóban nem látta vagy nem fogadta el az engedélykérést és nem akar visszaválaszolni?
2019. nov. 26. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon?
2019. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, messengerben.
2019. nov. 26. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "nem kapta meg" ha nem is látta vagy esetleg nem vette észre akkor is ott kellene lennie az engedélykérésekben, bár jelen esetben inkább arról lehet szó, hogy nem akarta megkapni.
2019. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Gyanús, hogy csak azért írtad az üzenetre hogy "szexuális tartalmú", mert így be tudtad tenni ebbe a topikba, és valójában csak te meg valaki miatt akartad ezt megtudni :D (ki irkál szexuális üzenetet facebookon idegennek, csak úgy minden előzmény nélkül, ha nem vírus?)


És, ilyenkor nem látja a kéretlen üzenetet, az a legvalószínűbb hogy észre se veszi, én is sokszor 2 hónap múlva látom hogy valaki rám írt, pl fel akar venni vezetőként mert nyílt egy irodájuk, meg ilyen kategóriájú emberek, de van hogy tényleg ismerem, sajnos 3 havonta klikkelek az engedélykérések fülre. Be kell jelölni az illetőt, akkor tuti hogy átmegy.

2019. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a "fel akar venni vezetőnek" részt nyilván értettem, természetesen a szokásos mlm piramis hülyeségre utaltam:)
2019. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: már azt hittem ide jössz a mellkasodon dörömbölni, aztán megláttam az MLM-es részt 😄



Igen, itt maximum az lehet hogy nem ismerősöd, ezért nem látja az üzenet felkérést: ha jól tudom el tudja olvasni a teljes üzenetet anélkül hogy olvasottnak mutatná számodra: rájöttek ők is hogy ez eléggé bizalmas metaadat ismeretlenkémt hogy ki mikor van fent, meg látta-e az üzeneted, ismerősként (vagy felvett kontaktként) viszont nincs akadálya

2019. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Már eleve abszurd, mivel senki nem keres munkaerőt facebookon, pláne "vezető beosztásban". Aztán rájöttem, hogy ez itt nem lesz elég mert tuti nem fogják kivenni belőle az iróniát.

2019. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!