Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek van szeretőjük!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van szeretőjük! Hányszor tudtuk találkozni egy héten, hogy oldjátok meg? Van program is vagy csak szex és mindenki megy a dolgára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Heti 2-3 alkalommal. Van egy eldugott hely, a kocsiban szex a meló után, aztán indulás vissza a kocsimhoz, majd haza. A kocsiba a férjem nyomkövetőt rakott így a bevásárló központban parkolok, a pasim kocsijával megyünk. Csak szexről szól, ha többet érzünk akkor szakítás lesz.
2019. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi ritkábban találkozunk sajnos. A pasihoz szoktam menni, vagy szobát veszünk ki. Volt h vacsizni is elmentünk.
2019. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden eset egyedi. Van ahol tényleg csak nettó szexpartnerek és találkoznak heti 1-2-3x, máshol közös program is van. S előfordul ahol érzések is megjelennek, sőt olyan is ahol mindkét oldalról s végül együtt lesznek egy pár.

Helyszín: búvóhelyek, tele van velük a net, bár a jobb, színvonalasabb helyeket néha hetekre előre lefoglalják a népszerűbb időpontokban.

2019. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ket szeretom van Minden napra kell sex es igy valamelyik. Sak sexvan veluk
2019. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi heti 1 ,max 2. Mindig nálam,esténként. Én egyedül élek,neki problémásabb megoldani.
2019. nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Heti egyszer tudunk találkozni és csak szex !Pont ma megyek!

f

2019. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Heti 1-2x

Kocsival jön a munkahelyemhez, félreállunk egy időre, aztán kirak közel a házhoz. Így úgy jön ki, mintha tömegközlekedéssel jöttem volna.

Néha bevásárlás címén 1-1,5 óránk is van (ő előtte bevásárol).

2019. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én élettársam leszarja kb. mindazt, amit csinálok. 10 éve vagyunk együtt, de utálom. Én korrekt voltam vele mindig, hiszen tudta, hogy milyen vagyok. Oda megyek, ahová akarok, nekem senki sem parancsol. Tehát logikus, hogy így több mindent megteheted. Egy napom nem bírnám elképzelni a szeretőm nélkül. Imádjuk egymást. Szerencsére az élettársam mindig délutànos, és szombat reggel is dolgozik. Rengetegszer megyünk szombat éjszakánként hotelbe a szeretőmmel, ha nem, akkor pedig nála alszok. Nincs olyan nap, hogy ne szexelnénk. Nagyon jó az ágyban, nem kér semmit, csak ad. Olyan jól tud puncit nyalni. Ha tehetném minden szabadidőmet vele tölteném. Mindig mindent megtesz, amit kérek tőle. Ha nála alszok, betakar, reggelit csinál nekem. Mikor beteg voltam ő fürdetett. E-mellett az élletársam unalmas, semmibe sem segít, sokszor megalázott már. Hogy miért nem hagyom ott? Személyes oka van. De én akárhol megjelenek a szeretőmmel. Nem érdekel, ki mit mond. Nekem így jó, és kész.
2019. nov. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!