Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány nő, akik szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő, akik szexuális értelemben kihívóan öltözködnek, miért tesznek szemrehányást ha megnézzük őket?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a logikát.

Pl nyáron egy olyan nadrágot húz fel, ami a köldökét eltakarja ugyan, de a fenekén a vágat is látszik, vagy nem is egy mélyen dekoltált felsőt vesz fel, hanem egy olyan topot, ami a melle oldalsó részét is mutatja, pl teszi ezt melltartó nélkül, vagy szemből éppen a mellbimbó és az az alatti rész van éppen csak takarva.

Most télen/ősszel, pedig miniszoknya harisnyával, ami ugye szintén mutatja az egész lábát, combját és a feneke aljáig ér csak.


Elhiszem, hogy neki ez tetszik és azért IS viseli, de kizártnak tartom, hogy nem vágyik a férfiak tekintetére..... Ha viszont megnézzük, akkor szemrehányó tekinteteket kapunk tőle, de konkrétan mindenki, akár más osztályról, akár feletteséről van szó.


Nem szeretnék senkit sem korlátozni abban, hogyan öltözködjön, viselkedjen vagy ilyesmi. Csak azt nem értem, hogy mire jó ez a "színjáték"? Vagy mi lehet a viselkedés mögött? Mit akarhat ezzel elérni? Nem bántani szeretném, csak megérteni kicsit. Valakinek van ötlete, ki tudná fejteni akár hosszabban is?


25 éves nőről van szó egyébként.



2019. nov. 28. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem azt akarja h te nezd hanem mas vki
2019. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elottem szoloval.

En egy 40 es exibici nő vagyok. Imadom magam mutogatni- bugyi nelkul is. Szuksegem van arra, hogy a felizgatott ferfiak ugy nezzenek ram, hogy vadul meg akarnak...

2019. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem a választ, csak itt nem rólam van szó, hanem ahogy kiemeltem, mindenki mással szemben is így reagált. Nos?
2019. nov. 28. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

A lány kicsit exhibicionista szüksége van a megerősítésre, arra hogy nőiesnek, csinosnak tartsák - de azt már nem szeretné hogy bármi más történjen, ezért szerel le egy "szemrehányással" de attól még örül neki. Kultúrember ilyenkor megnézi, de nem stíröli.

Egyébként meg ahogy az #1-es írta, örül annak ha megbámulják, csak éppen nem mindenkitől.

2019. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindig meglep, hogy a jellemzően női parafíliák felett, mennyire elhagyják az általános jellegű ítélkezést a nők.. a saját nemmel való azonosulás valami borzasztóan erős a nők részéről. Az meg csak a pláne, hogy még férfi kúltúremberről beszélnek. Egészen elképesztő! :D
2019. nov. 28. 16:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyébként van olyan is, aki szeret simán az érzés kedvéért bevállalósan öltözködni, még akkor is, ha nincs körülötte senki. Bár itt inkább #1-es magyarázata lehet igaz.


A kollégákat kollégaként kell kezelni, akárhogyan öltözködnek. Nem mondom, hogy rossz dolog megcsodálni azt, aki vonzó, de ha akár ő, akár más számára feltűnő módon teszed, akkor nem kultúrember módjára csináltad.

2019. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem mert:

a) egy bizonyos pasi miatt vette fel

b) a jó pasik miatt vette fel (és téged nem tart annak)

c) azoknak a hormonoknak a hatása, ami miatt reggel ezt vette fel, délelöttre elmúltak

d) mert szeret provokálni és utána elmondani, hogy nehogymá' beleszóljon bárki, h mit vegyen fel, különben is minden ffi disznó

e) mert csak

f) fentiek szabadon választott súlyozású kombinációja

2019. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert attól h ki pakolja amikor van

Neked meg nem kell közönségesen viselkedni

N

2019. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a baj,ha megnéznek,hanem a gusztustalan tekintetek amitől hányingert kapsz.Igaz az ilyeneknek mindegy mi van rajtad,egy teljesen egyszerű ruhára is csurgatják a nyálukat.Én nem vagyok szégyenlős,ezért nekem nem magamutogatás,másnak viszont igen.Vagy a páromnak öltözöm kihívóan.
2019. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Eszméletlen.. :D

Magyarázat alig, vádaskodás dögivel. Pedig bőven volt kérdés. Légyszi arra válaszoljatok már.

2019. nov. 28. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!