Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok a szex közbeni gyengéd fojtogatásról? Lehet ez izgató számotokra, vagy csak a férfiak kedvéért hagyjátok. F38

Figyelt kérdés
Tegnap párommal a szex közben valahogy ki próbáltuk, és ő nem ellenkezett. És úgy láttam rajta élvezte.

2019. nov. 28. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, HA hozzáértő csinálja.
2019. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves 1es valaszadó. Nem igazán ismersz, így szerintem véleményt mondani rólam, hogy én milyen ember vagyok nem is igazán lehet. Egyébként ha páromnak nem tetszett volna, rögtön szólt volna. 10 év után már én is ismerem annyira hogy szavak nélkül is meg értsem. És természetesen nem olyan fojtogatás volt ami az ájulásig ment, csak szépen gyengéden. Ja és amúgy sem a kérdésre válaszoltál.
2019. nov. 29. 00:37
 13/17 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat. 🙂
2019. nov. 29. 00:38
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

"A többieknek köszönöm a válaszokat."

Diszkriminálj csak amiért nekem a többiekkel ellentétben van normális értékrendem. Nem bosszant. Legyen szép napod.

2019. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Izgató, persze csak normális határokon belul
2019. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék, hogy ha akaratlanul is, de kárt tesz bennem. Nem szeretnék szex közben megfulladni. Ezért nem engedném.
2019. dec. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hogy a szeretőm kedvéért hagyom, hanem kifejezetten én kérem, neki nem lenne erre igénye, ő azt élvezi, ha én élvezem amit művel :D
2019. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!