Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha ismerkedésnél kiderülne a csajról, hogy nem tud tàrsashàzban élni?

Figyelt kérdés
Nyílvàn ez a későbbiekben fontos,amikor szóba jön az összeköltözés. A csaj még a szüleivel lakik csalàdi hàzba. Pàr hónapot élt együtt egy tàrsashàzban az akkori pàrjàval és nem bírja,hogy csak max egy erkély van. Bezàrtsàgérzete van és rosszul van attól,hogy közel vannak a szomszédok. Igen,rólam van szó. Megköszönöm az őszinte véleményeket. 25éves.

2019. nov. 29. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Anál.
2019. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ebben mi a szexualitás? Dugni sem tudsz, ha nincs kert körülötted?


Amúgy teremtsd meg magadnak, amit szeretnél, ne mástól várd.


Őszinte véleményt kértél, ez az.

2019. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a masodiknak:) varok meg velemenyeket.
2019. nov. 29. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha osszekoltozol valakivel kozosen kell ingatlant keresnetek, egyutt kell kompromisszumra jutnotok. A pasinak is lehet olyan elvarasa ami neked furcsa.

(Egyebkent pszichologus)

2019. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi a gond a szexszel? vagy csak én nem értem a kérdést?
2019. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Rühellem a társasházakat, szóval teljesen megérteném.
2019. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Panelben nőttem fel, de nyaraim kertesházban töltöttem, én sem szeretem a lakótelepet, szóval eddig teljesen rendben van. Legjobb szombat délutáni program a fűnyírás a kellemes időben a friss levegőn... majd utána egy jó kis grillparty ^^.


Viszont ha ezt így kijelenti és tőled várja el, hogy megteremtsd, azt mondanám rá: "hát akkor kisanyám repesszél haza tanulni, utána meg egyetem, diploma, jó állás és akkor válogathatsz, hogy hol akarsz lakni."

2019. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A mi véleményünk másodlagos, nektek kell tudni egy közös kompromisszumot kialakítani, eldöntenetek mit tesztek meg a kapcsolatotokért. Ha nem a jövő héten akartok összeköltözni akkor először még ismerjétek meg egymást, élvezzétek az életet - ja és ne hanyagoljátok a szexet, az egyik legerősebb dolog ami két embert összeköthet :)
2019. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha pl ismerkedésnél ezt hozná fel, akkor azt gondolnám, hogy egy haszonleső golddigger. Ha kicsit később kiderülne, hogy ez neki egy fontos dolog, akkor pedig az alapján döntenék, hogy van-e még több hasonló rigolyája, vagy csak ez az egy.

Rövidebben: ez az egy dolog önmagában nem probléma, de nem hiszem, hogy ismerkedésnél ezt fel kellene hozni.

2019. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zárt kert a külvárosban.


5-10 milla egy kis házzal kerttel és kész.

2019. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!