Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg kérés lenne? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg kérés lenne? Miért sodor ilyen helyzetbe? Meg kell csalnom, hogy megkapjam azt amire vágyok?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy olyan extra kérésem lenne.

Többször felhoztam neki, de nem akarja, azt mondja furcsán érezné magát.

?Teljesen beteg vágy lenne a kérés? Mit gondoltok?

Húzzon fel harisnyát bugyi nélkül, így akarom kinyalni és az álló farokkal megdugni az összezárt combjait?!


Azt mondta, ha ezt akarom akkor keressek magamnak mást, őt nem érdekli. Ezzel mire céloz?


Gimi óta párban vagyunk, szeretem őt. Ő is azt mondja szeret. 10 éve vagyunk együtt. Gyereket se akar még?! Azt mondja nem miattam, hanem mert ő nem érzi itt az idejét ennek a dolognak.



2019. nov. 29. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Egy ilyen csepp kerest nem tud megtenni? Lenyegeben nem valami extra borzaszto dolgot kertel, aki szeret az ennyit siman bevallalna erted. Szerintem halgass ra es keress mast. Olyat aki megbecsul
2019. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Beteg. Egyébként 10 év alatt felhúzták már egy párszor a cerkára a csajt, így valószínűleg érdekesebb élményekben volt része, mint a te gyerekes baromságaidnál. Ez a stílus még 15 évesen elmenne, de nagy lóként már inkább ciki.
2019. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egyáltalán nem beteg ebbe én is simán belemennék. De biztos hogy ennyire szeretitek egymást, nekem nem úgy tűnik? 10 év alatt egyszer sem fordult meg a fejében hogy gyereket akarna tőled, ez a "nem miattad hanem miattam" olyan sablonos kamu szöveg?
2019. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Az hogy neked harisnya fétises van miért kéne asszisztálnia hozzá

Őt nem érdekli. Korrekten válaszolt.. nehogy már magára kényszerítsen olyat amit nem akar

10 éve vagytok együtt ez nem jelenti azt hogy mindenbe bele kell mennie

Te meg ha már a megcsaláson gondolkodsz akkor biztos nem szereted már ne hazudj magadnak se neki

.téged jobban érdekel a fétised a kielégülésed minthogy a párod ne érezze magát kelkemetelnűl ebben aszituacioban

N

2019. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem én akarom megcsalni őt! Ő mondta nekem ezt mikor felhoztam neki a vágyamat!
2019. nov. 29. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Fogadd el, hogy őt nem érdekli az ilyen jellegű szex.
2019. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Legyünk már reálisak.

10 éve vannak együtt. "Ha szeretsz valakit, megteszel neki reális kereten belül mindent."

Most komolyan, 10 év után meddig tartana teljesítenie a párja vágyát, és harisnyát húznia? Semeddig.


Nem arra vágysz, hogy a szájába kakilj élő videós adásban... na, az beteg lenne.


Ráadásul nem rendszeresen akarod, hanem egy alkalommal.


Szóval legyünk reálisak, és mindenki gondoljon bele. Sosem tettél még semmi olyasmit, ami a párodat izgatta, téged viszont nem annyira? Tuti, hogy de!

Nem kért a srác teljesíthetetlen dolgot!


Le lehet pontozni, de ez pontosan így van, ahogy leírtam.


Szerintem egyébként itt nem is a kéréseddel van a baj alapvetően, hanem azzal, ahogyan ő a kapcsolatotokhoz áll. "Gyereket se akar még."

Beszélned kellene vele, hogy akkor pontosan mit is szeretne a jövőben tőled, illetve ebből az egészből mit is akar kihozni.

2019. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Megkerdezted, hogy benne lenne e ebben ő pedig nemet mondott. Szerintem full korrekt ez az egész. Az meg hogy nem akar gyereket, mert nem áll rá készen... ezen egy felnőtt ember sem akadna ki. Szerintem el kell döntened , hogy vagy feladod ezt a vágyad vagy szakitasz vele és keresel mást. A gyerek témát pedig teljesen megértem, ha nem akar gyereket, csak azért ne szüljön hogy te boldog legyél
2019. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nokent irom: Jezusom, ebben mi olyan teljesithetetlen?
2019. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
4# Szerintem számodra ezek szerint biztos ismeretlen az hogy a párod kedvére tegyél valamit de aztán ne csodálkozz ha valaki meg nem tesz meg neked valamit .
2019. nov. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!