Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg kérés lenne? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg kérés lenne? Miért sodor ilyen helyzetbe? Meg kell csalnom, hogy megkapjam azt amire vágyok?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy olyan extra kérésem lenne.

Többször felhoztam neki, de nem akarja, azt mondja furcsán érezné magát.

?Teljesen beteg vágy lenne a kérés? Mit gondoltok?

Húzzon fel harisnyát bugyi nélkül, így akarom kinyalni és az álló farokkal megdugni az összezárt combjait?!


Azt mondta, ha ezt akarom akkor keressek magamnak mást, őt nem érdekli. Ezzel mire céloz?


Gimi óta párban vagyunk, szeretem őt. Ő is azt mondja szeret. 10 éve vagyunk együtt. Gyereket se akar még?! Azt mondja nem miattam, hanem mert ő nem érzi itt az idejét ennek a dolognak.



2019. nov. 29. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi teljesíthetetlen dolog nincs . Szerintem önmagában is izgató. 10 év után ilyet kérni sem nagy dolog , hát még megtenni . Mennyi minden más “undurítóbb” dolgot kell majd ezután . És nem teherből szeretetből. Jönnie kellene magától. Ez a dolog meg még izgató is szerintem .


Ne haragudj, de nem szeret téged . Csak úgy odavágni ezt, hogy akkor keress mást.. de ha megtennéd mekkora lenne és csak pislogna .


Üljetek le és beszéljétek meg ezt a dolgot . Sérelem ide vagy oda de kellene tudni kompromisszumból adódó megoldást találni.


22/N

2019. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok nő van, aki ilyen kérés hallatán úgy érzi, hogy a párja nem őt kívánja, hanem a szexet. És ez baromira nem mindegy! A nőd nem azért van veled, kérdező, hogy az óhajaidat lesse, hanem azért, mert boldog akar lenni. És ezt nem vetheted a szemére, hiszen te is ezt akarod elérni mellette.

Régi bölcsesség, hogy a szexben mindent szabad, ami mindkét félnek jólesik. Ha olyan kívánságod van, ami őt kirángatja a komfortzónájából, kettőt tehetsz. Vagy másik párt választasz, vagy elviseled, hogy nem teljesül minden kívánságod. Utóbbi eset sem biztos, hogy rosszat tesz neked, hisz a felnőttek életében bizony előfordulnak elérhetetlen, kiéletlen vágyak.

2019. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Faklyahhh ***** válasza:
Nahh ehez már nekem is hozzá kell szólnom... Nos az van, hogy nem vagyunk egyformák. Mindenki más, mások az igények, de úgy gondolom 10 év együtt lét, feltételezem együtt élés után nem is volna szabadnia lennie olyan dolog amit még nem próbáltak ki. Szal itt nem az önös érdekek a fontosak. Nem azt kell néznem nekem mi nem jó, hanem hogy neki mi a jó.. Az is igaz hhogy ami mind a 2 nek jól esik, de mégis ha én adok akkor jobban kapok is. Szóval szerintem van is már talán valakije melettedd.. Akkor szoktak igy viselkedni a nők. Tapasztalat sajnos..
2019. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!