Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostitól mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostitól mennyi esély van rá elkapni valamit gumiban?

Figyelt kérdés

Igazából csak szexelni szeretnék egy jót. Franciázás úgy nem izgat, de azt is max gumiban, mert a gondolot hogy hány **** volt a szájában nem igazán hiányzik. Akkor már egy jó kézi levezetés.

Meg hallottam, hogy ott kell aktus előtt és után zuhanyozni is, ez mind szép és jó. De más retkes törülközőjét használni nem tudom mennyire higiénikus. Mivan, ha viszek magammal sajátot?

Rosszlanyokról akarok menni egy kiszemelt lányhoz.

Illetve utána gondolom célszerű kivizsgáltatni magamat. De akkor urulógiára, vagy bórgyógyászhoz kell menni?

Jó most na... Tudom sok a hülye kérdés, csak 23 évesen kéne már valami tapasztalat. Max 30-ig várnék, ha addig nem jön össze normális kapcsolat, akkor meg mit számít már ha elkapok vmit úgy vagyok vele, de még a 20-as éveimet nem kéne elcsesznem, viszont hajt a vágy.



2019. nov. 30. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak ügyelj rá,hogy nem menjen tövig!Elég a fele is,és ne érintkezz vele.
2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sőt ha nem közelíted meg egy lépésnél jobban akkor méginkább növeled a biztonságot.

Bérelj szexdollt. Pesten már azt is lehet. Le tudod törölni antibakteriális fertőtelnítővel :))

2019. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van azért esélye.
2019. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!