Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szex közben elélveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szex közben elélveztek miközben a fiú bennetek van, vagy utána szoktatok mikor a fiú kivette es besegít kézzel/szájjal?

Figyelt kérdés
Es ha szex kozben elveztek el akkor csupán a attól hogy bennetek mozog, vagy kozben izgatjatok a csiklotokat?

2019. dec. 1. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Én ugyszoktam, hogy baratom ugy kiszopkodjam a muffomat, hogy besza*ok. Többször is volt már ilyen.
2019. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Közben is, utánna is

18/l

2019. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem mert nekem barátnom nem elvez el mikor benne vagyok, csak utana mikor én már elmentem és csinalom neki kezzel/szájjal.

Én csinalok valami rosszul vagy ez így normalis?

2019. dec. 1. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajfüggő.
2019. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak csajok,hölgyek akiknek nem sikerül a vaginális orgazmus.Rá kell segíteni nyalással.Párom 6 pasival volt élete során egyiknél sem sikerült neki,velem sem.Én 10 lánnyal voltam eddig kettő ilyennel találkoztam.
2019. dec. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legkonyebben igy ha nyal a pasi , de ha bennem van és besegítek magamnak ugy is el tudok élvezni
2019. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Pasifüggő. Volt olyan barátom akivel évekig nem tudtam elmenni dugás közben, de nyalástól is nehezen.

Aztán volt egyéjszakásom ahol vagy négyszer elmentem egy óráig tartó folyamatos kefélés alatt.

2019. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak ha kézzel segít akkor sikerül
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előtte is, közben is, utána is ha, nem sikerülne akkor segítek magamon
2019. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy méretű pénisz sokat segít a dolgon, legalábbis a csajok ezt szokták nekem mondani. Többször el szoktak menni egy aktus alatt.


27F, szingli, BP

2020. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!