Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől gyakori a puncipuki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől gyakori a puncipuki?

Figyelt kérdés
Nyílván tudom,hogy mert levegő kerül oda, de engem zavar,hogy igen gyakran előfordul. Túl tág vagyok, vagy a párom pénisze túl kicsi,ami miatt előjön ez a kellemetlen helyzet?

2019. dec. 1. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vékony a szerszám levegőt pumpálsz a lyukba és ahogy farokra huzod a be pumpált levegő ki préselődik ez okozza az a puki hangot

N

2019. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl tág lennel egyikőtök se érezné a másikból semmit
2019. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A végbélen át távozó levegőhöz ennek semmi köze, csupán a ki-be való mozgás folytán bepréselődött levegő préselődik ki. Van, amikor gyakori, van, amikor nem. Esete, partnere (is) válogatja, mikor jön ki, mikor nem.
2019. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt pár barátnőmmel ilyen, nem mindenkivel!

Főleg kutyapózban.

Engem sosem zavart tudtam,hogy mi ez.

Volt olyan csaj akit az elején picit zavart, de megnyugtattam, hogy ez nem ciki, és miért van...

2019. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vastag szerszámmal is lehet ilyet. A pozíció nem megfelelő. Váltsatok.
2019. dec. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!