Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek mi lehet az oka? Megoldh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka? Megoldható hogy ne érezzek fájdalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szűk vagyok odalenn nyáron volt egy párkapcsolatom de egyetlen alkalom után vége is lett a kapcsolatnak. Nekem rettenetesen fájt az egész, nem voltam már szűz csak régen volt szexben részem mivel sokáig bírom nélküle, nem tartom olyan hú de fontosnak. Most úgy vagyok az egésszel hogy félek újra megpróbálni valakivel, nem akarok több fájdalmat egyáltalán :( Idővel egy nagyon türelmes, figyelmes és gyengéd partner mellett ez változhat? Vagy ennyire nem bírom még az átlagosnak mondott méretet sem? Kevés tapasztalatom van idáig mivel nem adom magam könnyen. Huszonéves vagyok, privát üzenetekre nincs válasz.
2019. dec. 1. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Én is szűk vagyok, néha szokott fájni. DE! Egy türelmes, kedves partner, aki normálisan felizgat, sokat segít a dolgon.


A párom például élvezésig nyal előtte, ujjaz. Van, hogy még így is fáj néha, gondoltam arra, hogy legközelebb síkosító is kerül oda még a nyál mellé.

2019. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Igen, türelmes, kedves, megértő pasival jó lesz. Aki hamar hanyatt akar vágni az biztos hogy fájdalmat fog okozni.

Csak lassan, türelmesen finoman, megismerve egymas testét.

2019. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt hiszi, hogy a technikán műlik? Ha a pasi hosszan nyal...

Hát nem, azon múlik, hogy van-e köztetek szenvedély. Ha szereted a párodat, ha kivánod őt, és nem magát a szexet, akkor felizgulsz, mert az érzelmek megsokszorozzák a szexuális izgalmat. Akit szeretsz, annak csöpögősen benedvesedsz egy csókjától, és a tested nem fogja elutasítani őt, mert amit írsz, az a vaginizmus egy enyhe formája, és a fejedben van az oka. Ne bocsájtkozz alkalmi kapcsolatokba nyáron se ;-) nem neked való (és ez nem bántás, hanem igazság). Te a normális (azt mondanám, értékes) nők közé tartozol, akik párkapcsolatban érzik magukat komfortosan.

2019. dec. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!