Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak túl kicsi hogy élvezze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak túl kicsi hogy élvezze?

Figyelt kérdés

A páromnak nincs túl nagy farka és bár engem ez nem annyira zavar, úgy érzem ő nem élvez engem emiatt annyira. Pedig nem vagyok tág (az eddigi partnereim mind azt mondták hogy még szűkebb is vagyok mint az átlag) de most nem tudom mit tehetnék, rosszul esik hogy ezt érzem rajta (bár nem beszélt róla)

Mit tudnátok tanácsolni, mivel tudnám fokozni az élvezetét szex közben? Akinek nincs túl vastag farka, ti hogy vagytok ezzel a témával? Milyen nektek a szex hogy nem szorít annyira a nő puncija?


2019. dec. 2. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, hogy nem izmos a vaginad. Hány ujj fér beléd? Szerintem intimtornaval próbálkozz, illetve vegyél gesa golyókat. N
2019. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mekkora egyébként neki?
2019. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Mint írtam, kifejezetten ‘jó állapotban’ vagyok odalent. Nem tudom mennyit dobna ezen még az intim torna

#2 azt nem tudom, nem méregettem szex közben:D igazából nem a méret számít, hanem hogy úgy általánosságban mit lehet csinálni ilyen helyzetben

2019. dec. 2. 22:43
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Nekem ez a megjegyzés tetszett a legjobban:


"az eddigi partnereim mind azt mondták hogy még szűkebb is vagyok mint az átlag"


Látszólag téged nem zavar, hogy az eddigi partnereid farka már olyan tapasztalt, hogy beszélni is tud, hiszen neked is több partnered volt, azaz a pin@d is tud már magától beszélni... :-)


Szóval nem is értem miért teszel fel ilyen kérdéseket, hiszen most ez van, aztán majd a következő partnerednél más bajok lesznek... :-)

2019. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Intim tornaval próbálkozz hogy erősebb legyen a szoritasod.
2019. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Mit tudnál csinálni... azt, hogy közlöd vele nem a farokméret számít, hanem a figyelmesség és amije van azt hogy használja. Nyugtasd meg, ha kell mond el neki 100x hogy imádod a farkát, imádod ahogy használja, ahogy dugtok és mennyire jó neked. Kb. ezt tudod csinálni, ámbátor lehet nem a farokmérete miatt van komplexusa, hanem más a "hiba" oka. Akár így, akár úgy az őszinte, nyílt beszélgetés az ami megoldhatja a problémátokat - a nélkül nem fog menni.
2019. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
dugja be valahova egy ujját.
2019. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
15/4.5 jó lenne szerinted?
2019. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Szex közben zárd össze a labad,akkor szűkebb leszel.
2019. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy mit jelent, hogy nem annyira zavar.. A nők hüvelye 8-10cm, ami az izgalom, illetve a pénisz hatására tágul. Ha nem mikropénisze van, akkor az nem túl kicsi. Az, hogy kevésbé tölt ki, az inkább a nőknél jelent problémát.

Lehet, hogy nem hörög, ordít élvezés közben (mint a legtöbb férfi), de attól még élvezi.

Kérdezd meg, hogy mi izgatja, mire vágyik, milyen pózokat szeret, ha kényeztetni szeretnéd!

2019. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!