Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak túl kicsi hogy élvezze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak túl kicsi hogy élvezze?

Figyelt kérdés

A páromnak nincs túl nagy farka és bár engem ez nem annyira zavar, úgy érzem ő nem élvez engem emiatt annyira. Pedig nem vagyok tág (az eddigi partnereim mind azt mondták hogy még szűkebb is vagyok mint az átlag) de most nem tudom mit tehetnék, rosszul esik hogy ezt érzem rajta (bár nem beszélt róla)

Mit tudnátok tanácsolni, mivel tudnám fokozni az élvezetét szex közben? Akinek nincs túl vastag farka, ti hogy vagytok ezzel a témával? Milyen nektek a szex hogy nem szorít annyira a nő puncija?


2019. dec. 2. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 jézusom utolsó, van tényleges tapasztalatod? igen is lehet olyan, hogy nem kap elég erős ingerlést a pénisz a hüvelyben.
2019. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11-es Erre mondtam, hogy mit jelent a nem annyira zavar!
2019. dec. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a kicsi kezeddel odanyúlsz ès egy kicsit rámarkolsz akár csak kèz ujjal is az nagyban segíthet az èlvezèsben.
2019. dec. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is kicsi és szégyellem. Ezért sokszor erekcióm sem szokott lenni. Sajnos ez nagyon meghatározó tud lenni egy férfi életében. Olyan érzés, mintha sosem tudnál elég jó férfi lenni egy nő szemében, mert nem akkorával születtél, amekkorával egy lányt ki lehet elégíteni.

Lassan ott tartok már, hogy inkább nem megyek bele kapcsolatba, nehogy megint át kelljen élnem a szégyent. Volt olyan barátnőm, aki a szakításunk után elmesélte a közös ismerőseinknek, hogy nekem milyen kicsi. Tőlük hallottam vissza.


Szerintem beszélj vele erről. Mondd el neki, hogy téged nem zavar és lehet, hogy idővel oldódik. Sokszor tudatosítsd benne, hogy te így szereted. Ez olyan érzés mintha valami testi fogyatékkal élnél, amivel minden nap szembesülsz. Nagyon sok támogatásra és megerősítésre lehet szüksége ezen a téren.


25/F

2019. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet karma! Lehet előző életükben bazi nagy volt és azzal hencegtek!
2019. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!