Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Adott egy 19 éves, csinos, értelmes lány, akinek eddig kettő darab, 2-2 hónapos kapcsolata volt, az egyik 17, a másik 18 éves korában. Viszont a lány szűz lenne. Felmerülne bennetek a kérdés, hogy azért szűz és azért nem volt még hosszú kapcsolata, mert valami nem oké vele, nem százas? Mit gondolnátok, miért alakult így? Összejönnétek vele?

2019. dec. 3. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

nem érezte, hogy megfelelő a partner


én nem jönnék össze olyan lánnyal aki hónapokig akar várni, azon már túl vagyok :)


F

2019. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évessel alapból nem jönnék össze, mivel lehet értelmes, viszont még éretlen. Ettől függetlenül nem gondolnám, hogy baj van vele azért mert kapcsolatban nem szexelt. 26/F
2019. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne?

Amúgy valahol senki sem százas.

2019. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék arra, hogy nem oké vele valami. Ki mondta ezt neked?
2019. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha baj is van vele tuti nem a leírtak miatt.

Szóval ahogy más is úgy ő is kapna egy esélyt, látatlanban vagy azért amit innen onnan hallottam róla tuti nem kukáznák valakit aki amúgy szimpatikus.

2019. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Én 8 éve vagyok párommal 5 hónapot vártam rá. 26F
2019. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Az hogy szűz, inkább pozitívum

Semmiképp nem gondolnám h gond van vele

2019. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

2 hónap alatt se ment bele semmibe se ... Velem ezt nem játszaná el. Esélyt kapna de az tuti h engem nem várat meg mert dobom mint a pöttyös lasztit. Ha szex nélkükiségről van szó az nélküle is megy.

35F

2019. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább örülök neki, ha szűz egy lány. Sokkal jobb a tudat, hogy más még nem járt benne, illetve ha két 2 hónapos kapcsolata alatt nem jött össze neki akkor megbízhatóbbnak tűnik. Épp ezért, ha te veszed el egy lány szüzességét, erősebb, meghatóbb kapcsolat alakul ki. Nem tudom honnan veszi mindenki ezt a baromságot, hogy aki ennyi idősen szűz az nem százas, ahogy te fogalmaztál. A mai világban pont az a normális lány és megbízható, aki ennyi idősen még nem adta be a derekát. Várj a komoly kapcsolatra, akivel el tudnád képzelni a jövődet, akiben megbízol és ne siesd el. Aki mást mond, az pedig csak irigy és azért mondja, hogy feküdj le ilyen fiatalon, mert mind annak a srácnak a helyébe képzeli magát, túl kanos kis szüzek, akinek nem jött össze semmi és itt kamuznak és élik ki magukat.
2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 StevenUp ***** válasza:
95%

Mindenkinek megvan a maga története...

Ettől tenném függővé a válaszom. Mert van ami meggyőzne hogy érdemes várni és van amitől a falnak megyek.

Relatív az idő is és az is hogy ki értelmes és mennyire. Sajnos volt szerencsém olyan lányhoz aki értelmesnek tűnt aztán kiderült hogy jobban tettem volna ha menekülök előle

2019. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!