Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok olyan (normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok olyan (normális) 18 éves lányról akinek az első párkapcsolata 17 évesen kora óta egy félig fekete pasival van? Lennének előítéleteitek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne előítéletem.Egy érett ember nem ítél meg másokat
2019. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolnám hogy sok boldogságot. Tőlem lehetne bantunéger is, ő élete ő kapcsolata, és nem vagyok olyan korlátolt csőlátású barom, hogy,egy embert amiatt ítéljek el hogy mennyi pigmentsejtje van... Én a magam reszéről a saját életembe a kultúrális különbségek miatt nem szeretnék "interracial" kapcsolatot, de ha egy félig fekete srácról van szó gondolom nálatok ez sem okoz gondot.

Sok boldogságot, ne foglalkozz a köpködőkkel;)

2019. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Miért kéne elítélni

Ő választotta ha ő így boldog nekem nem árt vele

2019. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Eddig egész értelmes válaszok jöttek.

Én azt mondom, hogy az ő élete, ő választása.

Mi rossz van abban, ha két különböző rassz párban van?

2019. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Emberileg nem, hiszen az ő dolga, de szexuálisan nem tudnék vonzódni hozzá ha előttem feketével vagy cigánnyal vagy hasonlóval volt.
2019. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnék nőként és emberkét nézni rá.
2019. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked van előítéleted ezzel szemben? Ha nincs akkor ezt a kérdést nem teszed fel :) Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak!
2019. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:

1.: Egy érett ember nem ítél meg másokat? XD Mi a rák? XD Akkor a exfeleségét 52 darabra aprító csávó és az önkéntes tűzoltó egy kategória egy érett embernek? :D


Kérdező: Mi számít normális 18 éves lánynak? Kétlem, hogy a pasid bőrszínének túlsok köze lenne ahhoz, hogy téged hogyan ítéllek meg. Ahogy annak sem, hogy 17 évesen jöttél össze vele.

2019. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vagyok előítéletes. Az ő döntésük, az ő életük.
2019. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi problemat nem latok benne. Ezek szerint 1 eve egyutt vagytok. Akkor biztos jol kijottok. Nem kell a hulye rasszistakra hallgatni. A felverek meg amugy is nagyon szepek altalaban.
2019. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!