Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/asszonyok! Általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/asszonyok! Általában igaz, hogy a bal lábfejetek szélesebb/hosszabb, mint a jobb (férfiaknak fordítva), vagy nem lehet így általánosítani?

Figyelt kérdés
Én így figyeltem meg, kíváncsi vagyok, megállja-e a helyét.

2019. dec. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az embernek sosem egyforma teljesen a két lábfeje/keze, nem teljesen szimmetrikus. Az hogy kinek melyik a hosszabb, vagy vastagabb meg teljesen egyénfüggő. Van akinek akár egy egész számmal is eltér a két lábfeje.
2019. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az általánosítás hülyeség, mindenkinek máshogy van, 50-50 százalék hogy bejön vagy nem. Amúgy őszintén kérdezem, mit szerettek ti lábfétisesek a lábakban? Nekem ez valahogy magas, de nem ítéllek el titeket, nekem is vannak furcsa dolgaim.
2019. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de válaszolok, hogy szerintem ilyen nincs.

3-nak:

"Amúgy őszintén kérdezem, mit szerettek ti lábfétisesek a lábakban?":

A formáját, a talp puhaságát, a hajlékonyságát, a szépségét, a nagyságát, azt, amit lehet vele tenni (pl.: lábmunka, vagy épp rúgni vele), nekem ezek tetszenek egy női lábban.

2019. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
erre megnéztem enyémet és lányomét :) :) hát nem egyforma de nem is hogy a bal hosszabb lenne
2019. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 köszönöm! :)
2019. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!