Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van esély rá h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá h egy izmosabb vékonyabb férfinek komolyan tetszen egy ducibb csaj?

Figyelt kérdés
Sajnos az önbizalmam nincs a toppon. Egy angol nyelvtanfolyamra járok egy sráccal aki folyton bámul és utánozza a mozdulataimat. Más is mondta h valszeg tetszek neki de én annyira hihetetlennek tartanám ezt a dolgot hiszen milliószor jobb csajt megkaphat és hiába tudom h belsőleg nagyon szimpatikus vagyok másoknak, de azért a vonzalom a külső tényeken is alapszik.
2019. dec. 5. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is ilyen volt mikor még duci voltam (75-80 kg).
2019. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2019. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

3#


Ez az "önbizalomkultusz" és nagyképűség elég uncsi már, gondolom azt is meg akarod határozni ki az "igazi férfi", mi? :D

2019. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Viszonylag biszex igényes, vékony nő vagyok, nekem undorító egy nőn a felesleg. Az önbizalomhiány főleg. Van ideál, persze. Nekem mindegy kinek milyen nő/férfi jön be. Oda kell menni és kezdeményezni, flörtölni. Önbizalomhiányos nő milyen lesz szexben? Nekem ez a katasztrófa a kategória férfiben és nőben is. határozott, magabiztos, tapasztalt, jól kinéző. Ha nem tudja mit akar, akkor sokra nem megyek vele.
2019. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Fontos kulcsszó a "nekem"
2019. dec. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjuk. Nem vagyok se izmos, se férfi. És nem is tudom kiről van szó. Akkor a válasz: lehetséges. Honnan tudjam? A kérdezőnek szimpatikus tulajdonság az önbizalomhiány, magabiztosság hiánya, kezdeményezés hiánya, stb. Ebben mi a pozitív? ha nekem bejön, már rég dugtam volna vele.
2019. dec. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb pasinak nem a testalkat számít, hanem hogy vonzó vagy-e. Lehet vékony csaj is visszataszító és duci csaj is vonzó.


Szerintem a lányok ezt túlegyszerűsítik.


Gondolj bele, van olyan csaj akinek a szakállas pasik tetszenek, meg van olyan is aki utálja a szakállt. Ugyanígy van olyan pasi is, akinek a duci csajok az esetei, függetlenül attól hogy õ mennyire izmos vagy mennyire vékony csajoknál is lenne esélye. Lehet hogy õt szimplán az nem érdekli.

2019. dec. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen volt egy olyan csajszi aki erőssén molett volt

A csávója huh gyerekek az egy olyan pasi volt h meg jelent izzott a levegő és csattogtak a puncik. Kérdeztük is a csajszit hogy hogy fogott meg magának egy ilyen Pasit ..

Azt mondta a csajszi ,hogy azt mondta a Srác neki h Ő az első és az egyetlen olyan lány aki nem a külseje miatt van vele hanem azért aki a lelkéért.


Ez nem most volt régen. Azóta a csaj le fogyott és lett egy közös kisfiúk is Szóval igen lehet egy sportos pasinak komoly szándékai duci/molett lánnyal . És nem . A Csaj nem a pasi miatt fogyott le.

N

2019. dec. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha arányosan molett vagy, tehát ilyen 90-60-90 jellegű arányaid vannak, akkor simán tetszhetsz bármilyen pasinak. De gyanítom nem vagy “szépen kövér”, mert akkor nem lennél ennyire önbizalomhiányos. Hát, ha tényleg tetszel neki, majd elhív randizni. Ha nem, akkor meg fogyj le, de ne miatta, hanem magad miatt, hogy ne kelljen nyafognod meg lenézni saját magadat.
2019. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vékony, izmosabb srác duci csajjal, ezt egyáltalán nem mondanám ritkaságnak. És nem csak úgy, hogy a lelke szép, hanem hogy valóban, külsőre bejönnek a dúsabb formák. A fő akadály inkább az, hogy egy sportos és egy sportot kerülő ember életstílusa, gondolkodásmódja nem biztos, hogy hosszú távon passzol. De ez nem kötődik szigorúan alkathoz, jópár duci elég sokat sportol, míg egyes vékonyak alig sportolnak (én pl. így vagyok).
2019. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!