Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi néhány férfi, hogy a nők élete mennyivel könnyebb, sőt, egyenesen cukormázas tündérmese? Hol látnak ilyen nőket?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy egy nőtől senki nem vár semmit, meg hogy nem baj ha teszetosza, meg hogy elég ha kedves, jól főz, simán maradhat otthon is, senki nem fogja bántani, stb.


Ezeket honnan szedik? Milyen ismertségi körük van? Vagy hol látják ezeket?


Munkában, és úgy az életben értelemszerűen ugyanúgy kell teljesíteni egy nőnek. Mosolyért cserébe nem adnak semmit, aki teszetosza, határozatlan, azt meg eltiporják, mindegy a neme.


Nekem ötféle nőismerősöm van:

- dolgozik

- nyugdíjas

- gyerek/tanuló

- terhes, babával van otthon

- egészségügyi okból nem tud dolgozni

Oké, van 1-2 háztartásbeli, aki "csak úgy" van otthon, különösebb ok nélkül, de egyrészt elenyésző a számuk, másrészt nekik se olyan nagyon könnyű...

Voltam átmenetileg htb., ezerszer nehezebbnek éreztem, mint most, hogy van egy munkahelyem, ahova be kell járnom. Nem maradnék otthon újra, semmi pénzért.

Honnan veszik, hogy az annyival könnyebb/jobb, mint munkahelyen dolgozni?


Emlegetik még a "női előjogokat", itt mire gondolnak? Nem találkoztam ilyesmivel még...


Most a férfiak egy része kezdi azt, amit az elvakult feminácik szoktak művelni, hogy MINDENT támadásnak vesznek, és ajvékolnak, hogy el vannak nyomva? De miért csinálják ugyanazt, ha közben ezeket a nőket folyton szidják a pamaszkodásuk/háborgásuk miatt?


Van szerintetek VALÓS alapja azoknak, amiket írnak?

Vagy ezek az emberek online hergelik egymást csak, és csak itt "látják" a nők szipiszupi könnyű életét? Vagy egy elhanyagolható kisebbség alapján általánosítanak? Miért jó nekik, hogy ilyeneken stresszelik magukat? Esetleg csak trollok?


Hozzátenném: nem érzem magam rosszabb helyzetben a férfiaknál, viszont jobb helyzetben sem. Szerintem elég jól működik az egyenlőség a két nem között, ezért nem értem.

NEM azt akarom kihozni a dologból, hogy igazából mi nők vagyunk elnyomva, mert szerintem nem így van.

Csak nem értem, újabban miért panaszkodik ennyit a férfiak egy csoportja.


2018. márc. 13. 12:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%

Nem hiszem, látom a hosszú párkapcsolatomban.

Nem hit kérdése, mit hiszek, a lényeg, mit látok, tapasztalok.

2018. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lazy Lover ***** válasza:
10%
mert a szememnek hiszek nem a gyks "nőknek".....
2018. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#1 és #2

Akkor 1-2 példa alapján általánosítotok?

Ti akkor alkoholista erőszakos állatpk vagytok? Csak mert láttam nem egy ilyen férfit....

Vagy ezen a felén rossz állni az általánosításnak? :D

Miért nem kerestek akkor normális nőket, ha ezt tapasztaljátok?

2018. márc. 13. 12:14
 4/32 Lazy Lover ***** válasza:
8%
látom ma nincs tanítás.... trollocska
2018. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Az Instagramon latjak, mert valodi nokkel az eletben nem sok kapcsolatuk van :D
2018. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#4

Tanítás? Gondolom ma még van, holnapután lesz csak ünnep. Hogy jön ez ide? Kérlek a kérdésre próbálj válaszolni.

2018. márc. 13. 12:20
 7/32 anonim ***** válasza:
17%
Te általánosítasz:)) Nekem, évente 4 sör is sok és alkesznek tartasz:))
2018. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem csak te nem értetted a kommentem. Direkt baromságot írtam, csak hogy érzékeltessem, milyen logikus pár ember viselkedését kivetíteni többmillió másikra...

2018. márc. 13. 12:28
 9/32 anonim ***** válasza:
21%
Nem mondtam, hogy amit itthon látok, az a világegyetemre is érvényes:)
2018. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy nem nőnek születtem, bár végülis mindegy, mert fizikai erőnlétben lassan úgyis ott tartok. :(

(még jó, hogy kitalálták a kv-t)

Régen volt "női" munkám is, sokkal jobban szerettem, mint a mostanit.

Csak valószínű olyanra jelentkeznék megint, elküldenének a francba. (nők között, irodában dolgoztam, grafikai tervezés volt)

Csak hát nem nagyon fizetett, kénytelen voltam továbblépni.

Senkinek se könnyű, ebben a szar országban, ha férfi vagy, akkor meg miért nem olyat dolgozol, amivel simán összeszedsz pár év után egy házat, meg majd támogatod az unokád, gyerekeid, stb.

Különben el leszel hordva mindenféle lustaságnak.

2018. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!