Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban a fiú/férfi 10-15 évvel fiatalabb? Többi lent. L

Figyelt kérdés

Egyre több olyan párt látok, hogy a nő sokkal idősebb. 50 éves mászik rá egy 40 éves pasira; 35 éves nő csavarja el egy 20 éves fiú fejét; 18 éves fiúk szaladnak a 25 feletti lányokért és még folytathatnám...

Mi lett most? Régen is volt ilyen? Nagyon tetszik egy 40 év körüli férfi, de neki meg a tőle idősebbek jönnek be. Hát hol hélünk? (Igen, tudom, fiatal vagyok egy 40 éveshez)


23/L



2019. dec. 6. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyra nem nagyon tudnám elképzelni, plusz az idősebb férfiak vonzóbbak számomra. Ennek ellenére feküdtem már le 10 évvel fiatalabbal. Kalandnak jó volt, de nekem már Férfi kell, nem olyan kisfiú, aki a kezemet is alig meri megfogni.
2019. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ami éppen jön :D ti szoktátok mondani, hogy ha nem találunk csajt adjuk lejjebb a lécet nem?? :D
2019. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 orton ***** válasza:
Igen. Foleg ez a ketto szokta.
2019. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40 körül már ideális ha fiatalabb a pasi,ha nem is 15 évvel,de 5-10 év teljesen jó.37N
2019. dec. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is Így vagyok nekem is az idősebbek jönnek be jobban.

18F

2019. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!