Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb a szex azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb a szex azzal akit szeretsz is?

Figyelt kérdés

Mit nyújt a szex, ha egy random emberrel csinálod kalandkent és mit nyújt akkor, ha a szerelmeddel csinálod?

Elég kielégítő az is, ha csak egy kaland kedvéért csinálod? Nem fizikai értelemben kérdezem, hanem lelkileg mit nyújtanak?



2019. dec. 7. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Sztem nem jobb.

Akit szeretsz annak lehet h nem mered elmondani, h mire vágysz, vagy ha elmondod akkor csak kinevet, és nem érdekli, és jön a szokásos szex.

Akivel alkalmi viszonyba vagy vele bármit megoszthatsz, nem félsz a véleményétől, nem tud megbántani, de ez csak az én véleményem.

L

2019. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem lelkileg sokkal többet nyújt mint fizikailag. el sem tudnám képzelni olyannal akit nem szeretek.. még ha csak egyoldalú is a szeretet akkor is a legkielégítőbb érzés az,hogy közel kerülhetek hozzá
2019. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem de igazából a lelki oldaláról vagyok kíváncsi most :)
2019. dec. 7. 22:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint ezt meg az első valaszolonak írtam :)
2019. dec. 7. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint igen! Öszehasonlíthatatlanul jobb a szex ha szereted az illetőt!


#1! Ha kinevet a vágyaid miatt, ha csak jön a szokásos szex, akkor az nem a Te embered!

2019. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sokkal többet nyújt lelkileg is és testileg is. Másnap reggel, amikor felkelek és eszembe jut az éjszaka mindig elmosolyodok pl, valahogy sokkal jobb így, mint egy alkalmi.

De lehet én vagyok túl érzékeny, szentimentális.

L

2019. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezerszer jobb, ha egyszer majd úgy leszel valakivel hogy igazán szereted, urambocsá' szerelmes leszel bele akkor azonnal rá fogsz jönni kérdés nélkül is hogy miért :)
2019. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyértelmű igen. az érzelmek...
2019. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

Már a kaja is jobban esik ha szereted.

2019. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek a 9-essel!Csak azért eszel egy szelet zsíroskenyeret, mert éhes vagy, vagy a kedvenc kajádat eszed. Ugye nem mindegy!
2019. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!