Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet érzelmek nélkül szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érzelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Akik szexkapcsolatban élnek, tőlük érdeklődnék először...

2018. nov. 16. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez egyén függő! Van akinek megy érzelmek nélkül. Akik például fizetőshöz járnak.
2018. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Csajoknak sztem nem igazan lehet
2018. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet. Nekem alapból kell a kötődés hozzá, de voltam olyan lelkiállapotban, amikor nem érdekelt senki egy nagy csalódás után, és szexre "tattottam" egy pasit. Aztán ahogy elkezdett belémszeretni inkább leléptem, nem akartam bonyolítani.
2018. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Hallottál már a prostitucióról?

Azonkívül, a szex egy ösztönös dolog, ami alapvetően a szaporodást szolgálná. Az, hogy az emberek érzelmeket csatolnak hozzá, az faji sajátosság. Lesarkítva a társadalom az évszázadok alatt termelte ki azt az elvárást, hogy a szexet normális esetben csak érzelmekkel kell csinálni. Pedig ez marhaság. Természetesen jobb olyan emberrel csinálni, akihez érzelmileg kötődünk, de ha a két fél között csupán a nemi vonzalom van meg és a vágy, miért ne lehetne?

2018. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olyannal igen, aki nem feltétlen az eseted. Tetszik, külsőre jól néz ki, de többet nem tudnál vele elképzelni.


Volt egy szexkapcsolatom, de kiléptem, mert többet éreztem a férfi iránt. N

2018. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet.

Van, aki csak használja a másik testét. Nekem ez sose volt opció, nem vagyok gyökér. De volt szexkapcsolatom, a másikat abszolút emberként kezelve, csak szerelem nélkül. Ez egy nagyon kellemes, játékos, már-már baráti dolog, csak előfordulhat, hogy átcsúszik szerelembe. Erre figyelni kell.

2018. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Persze, hogy lehet, bár férfiaknál gyakoribb. A volt nimfomániás női szeretőm is érzelem mentesen csinálta. 40f
2018. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
a legtöbb nő 2 év kapcsolat után már érzelmek nélkül csinálja. Max titkolja, de van aki még azt se hajlandó.
2018. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem siman menf nőként
2018. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A masztiból kiindulva, igen. Egyébként vannak prostik is, szóval szintén igen. Minimális bizalom kell hozzá, de ha nagyon nem számít az érzelem, akkor igazából az első aktus a "teszt" és ha beválik a partner akkor később mehet tovább a dolog. Ha esetleg nem minden jó, de nyitott a másik annyira, hogy megbeszéljük és következőre másképp csináljuk, akkor szintén mindenki nyert vele. Jellemzően ez is egy igény, amit jó ha ki tudunk elégíteni. Mint az evés.
2018. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!