Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondanátok tippeket hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok tippeket hogy hogyan tudnám mégjobban kihasználni a barátnőm 2 hatalmas lógó puha tőgyét? 22/F.

Figyelt kérdés
Egyelőre annyit tudok magamtól velük csinálni, hogy lefekszek az ágyra háton ő rám hasal, az egyik mellét szopogatom, a 2 kezemmel pedig közben mind2-t nyomkodom, masszírozom. Aztán amikor melltartó nélkül áll akkor hátulról a 2 melle alá teszem a 2 kezemet és emelgetem őket. De néha meg amikor húzogatom őket vagyis a melleit akkor ugye nyúlik a bőre (ezáltal a mellei is és mégjobban megereszkednek) és az már fáj neki sajnos. Ötleteket és tippeket várnék még, hogy hogyan tudnám nagyon sokféleképpen kihasználni a hatalmas lógó tőgyeit. Nagyon erogén zónái a mellei, a hatalmas mellbimbója is. Már 2 perc mellbimbó szopkodás után is simán el tud élvezni. 22/F.

2019. dec. 8. 14:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de az se normális hogy itt kérdezel meg ilyen dolgokat. Találjatok ki együtt dolgokat.
2020. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
korbácsold meg neki, vagy lovagló pálcával verd el irgalmatlanul, maradandó sérülés okozása nélkül, tuti be fog ettől nedvesedni és olyan cidát kapsz, hogy beszarsz ;)
2020. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Tejszínhab.

Csoki.

Másik srác vagy lány aki nyalogatja az egyiket, te meg a másikat, közben a sok kéz ide-oda téved.

Filmnézéskor párna, de csak óvatosan.

2020. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Milyen egy papír tigris vagy te more hogy nem tudsz mit kezdeni két hatalmas csöccsel
2020. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Tőgy meg minket kérdezel,de sajnálod a képet...ez milyen má?
2020. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Na szóval akkor először is melle van a lánynak. Másodszor meg feküdjön hátára az ágyon állj a feje mögé meztelenül ,majd kevés nyállal ,de a legjobb ha kevés síkosított kensz a melleire és szép lassan el kezd a kezeiddel masszírozni érzékein. Néha kapd be a melleit és szopogasd.Az egyik kezeddel haladj lefelé ,majd kezd el lent is simogatni,ingerelni. Időnként érints a farkad a szájához, majd fordítsd meg a lányt úgy ,hogy betudja kapni a farkad , de ne szájába élvez el rakd a mellei közé farkad és ott élvez ,majd el.
2020. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

Jajj, de jót nevettem ezen a kérdésem! :D


Amúgy lehet én vagyok műveletlen, de eddig nem tudtam, hogy van olyan, hogy mell orgazmus... :)

2020. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Busty heart videók? 1 probát megér!
2020. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
17es, hol éltél te eddig? Valami kő alatt?
2020. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lyon ***** válasza:
60%
Állítsd kutyapózba, tegyél alá egy vödröt azt felváltva húzogasd fel le. Mondasd vele, hogy Múúú...ha már ekkora paraszt vagy, hogy tőgyeknek nevezed.
2021. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!