Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szexeltetek már fekete (néger) lánnyal?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hogy ismerkedtetek össze? Hol lehet Magyarországon ilyen lányokkal ismerkedni?

2019. dec. 10. 02:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
20%
Fekete csempe rózsaszin fugával!
2019. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem de nagyon benne lennék. :D

35F

2019. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Egy éve egyszer eszembe jutott, hogy nem voltam még muszlim csajjal, kelet-ázsiai volt, több cigány barátnőm volt, de muszlim nem. Ha már ennnyire utálja őket mindenki gondoltam milyen vagány lenne egy muszlim csaj.


Aztán eszembe jutott, hogy 5 évvel ezelőtt lefeküdtem egy muszlim csajjal, csak abszolút nem volt fontos, hogy muszlim... ő nem ivott alkoholt, ennyi. De amúgy szoktak azt is sokan.


Én azt hallottam, hogy Afrikában egy csomó feka csaj van, ha négernek hívod őket nem sok esélyed lesz, le is vernek, de ha ennél több eszed va,n nem lesz nehéz felszedni egyet. Az mondjuk gáz, hogy mindegyik HIV fertőzött. Persze neked van pénzed, ugyhogy nem fogsz belehalni.

2019. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

Még nem, de kipróbálnám!!

Amúgy a legjobban az Ázsiai csajok jönnének be nekem! 😉


33/F

2019. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy ismilerősöm elt afrikaban, 20 dollar volt egy csinos csaj 1 hétre. Mosott rá takarított a szobaját és szexeltek...
2019. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Jó lehetett az ismerősödnak de gondolom előtte csináltatott aids tesztet a csajon.
2019. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer közel kerültem egy aranyos ghánai lányhoz, bpesten. Elég hamar kiderült hogy pénz kellett neki.


Szóval izgatónak izgató, de soha nem nyúlnék és kezdenék fekete lànnyal. Se semmilyen szinessel. Kb 1:10000 az esély hogy normálisat és egészségeset találsz.

2019. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#17! És milyen volt vele? Megérte az árát?
2019. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

#18 nem volt semmi vele. Mondom hogy pénzre utazott.


Ment a puhitásom , de amint kibökte hogy kéne 200 ezer a testvérének, azonnal tiltottam.

Pedig nem is neten ismerkedtünk, hanem teljesen véletlenül kerültünk kapcsolatba. Fel se merült hogy ilyen,

2019. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

200?


"Kicsit" sokallom :D

2019. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!