Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szexeltetek már fekete (néger) lánnyal?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hogy ismerkedtetek össze? Hol lehet Magyarországon ilyen lányokkal ismerkedni?

2019. dec. 10. 02:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

#8,13 az megvan,hogy a muszlim az egy vallás nem pedig bőrszín?

Nevezzük öket mondjuk közelkeletinek,mert onnan jöttek,esetleg arabnak,mert azok.

Tudjátok:afrikai azaz néger. Vagy az ország megnevezése...ami lehet amúgy tévút ld:Charlize Theron aki délafrikai,mégse néger.


Téma. Egy félvér csajszival akadtam össze (francia-etiop) jól riszált,meg hasonlók. Azzal egyértelmű volt,hogy nem fehér.

Meg a puncijának az ize/ illata is másabb volt. Amūgy igazi atom brutál metál különbség nem volt.

2019. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Miért volt egyértelmű emiatt hogy nem fehér? :D
2019. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem, de egy kreol csajjal szívesen megismerkednék :)
2019. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
sajnos még soha
2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%
Tudom régi kérdés, de én is szexeltek már etióp néger prostival. Amúgy én bármilyen börszínű/vallású csajjal lefeküdnék, kivéve iszlámmal
2020. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%
Még nem, pedig régi álmom/vágyam!
2020. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen, Belgiumban történt meg.


Milyen volt? - Magas szintű szexuális kultúrája volt. Nem sokáig voltunk együtt, de ezen a téren minden klappolt. Az illatok és ízek egy kicsit mások és erőteljesebbek voltak.


Hogy ismertem meg? - Egy nemzetközi konferencián, Brüsszelben.


Hol lehet Magyarországon ilyen lányokkal ismerkedni? - Erre nem tudok válaszolni, itthon nem találkoztam egyel sem - bár nem Budapesten élek. :)

2020. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a fekete nők a gyengéim, mindig is vonzónak találtam őket. Éppen most ismerkedek eggyel itthon Magyarországon 😉
2021. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Thai barátnőm van már közel 5 éve,de ,ha belebotlanék egy fekete nőbe én reszelném!
2021. okt. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy itt tanuló japán lányt döngettem. Csak akkor van különbseg ha felvan kapcsolva a lámpa. Amugy nem sokkal másabb mint a magyarlányok. Mondjuk elég picike volt és csak 4szót tudott magyarul.
2021. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!